Як зробити годівницю для курей?

admin 9-4-2014

Кожен господар знає, що правильно побудована годівниця для домашніх тварин економить час і сили. Так, як зазвичай, щоб Ви їм не кинули, все це буде безперешкодно затоптано. Зайві розтрати при розведенні птахів нам не потрібні. Та купівля таких годівниць теж обійдеться в копієчку. Краще всього буде самостійно виготовити годівниці для курей.

Існує багато різних видів годівниць, які можна зробити своїми руками, ми покажемо Вам кілька варіантів, щоб Ви могли вибрати найбільш зручний для себе спосіб.

Як зробити годівницю для курей з пластикової пляшки?

Це, напевно, самий простий і бюджетний спосіб виконати годівницю для курей порожній пластмасової пляшки.

1. Беремо нашу тару (краще мінімум 5-літрову), і очищаємо його від пилу і забруднень, якщо такі є.

2. З допомогою ножика або ножиць вирізаємо 6-8я отворів, розміром 2*3 див.

3. Ще нам потрібно зробити власники пляшки. Це можна зробити за допомогою цвяхів. Ми просто набиваємо по колу цвяхів, так щоб пляшка не хиталася в мисці.

4. У глибоку миску ставимо нашу годівницю і засипаємо доверху кормом.

5. Тепер, коли Ваші кури захочуть знову є, Вам потрібно буде всього лише прокрутити пляшку за шийку до наповнення миски.

Як зробити годівницю для курей з пластмасового відра?

Так само, можна зробити годівницю з пластмасового відра. Багато розтрат вона не потребує. Для створення такої годівниці знадобиться:

— відро пластмасове;

— собача миска з секціями;

— ножик.

Дії дуже прості — вирізаємо у відрі отвори в кількості осередків у мисці. Встановлюємо відро на миску, головне, щоб отвори потрапляли на клітинки в мисці. Їх розмір повинен дозволяти корму вільно випадати. Таким чином, ми отримали дуже функціональну і дешеву годівницю.

Як зробити годівницю для курей за допомогою поліпропіленової труби?

Якщо у Вас після ремонту залишилися труби ними можна скористатися для створення годівниці для курей. Зробити це досить легко. Просто ставите вертикально нашу трубу і прикріплюєте її до сітки або дошці. Знизу приєднуєте поліпропіленове коліно. Можете засипати корм!

ВІДЕО. Як зробити годівницю для курей своїми руками?

7 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения