Як зробити клітку для кролика?

admin 8-19-2014
Багато людей хочуть тримати вдома якусь живність, і кролики — найкращий варіант. Вони не вимагають занадто багато уваги, швидко набирають вагу і дають дуже корисне і смачне м’ясо. Щоб і кроликам, і Вам було зручно — потрібно спорудити гарну клітку.

Як зробити клітку для кролика своїми руками?

Існує багато різних видів клітин, ми розглянемо лише один, дуже компактний і простий у своєму споруді. Ця клітина краще всього підійде для невеликих кролів, але якщо Ви збільшите розмір, то й більшою буде дуже навіть комфортно.

Схема клітки для кроликів.

Приступимо.
1. Будемо збирати каркас. Почнемо з бічних частин. Візьмемо два бруса по 210 сантиметрів і чотири по 60. Робимо два таких споруд. Скріплюємо за допомогою куточків і саморізів.

2. З’єднуємо бічні частини брусами довжиною в 200 сантиметрів.

3. Далі, робимо підлогу на кожному рівні. Бажано використовувати дошки якомога ширше, щоб цей процес пройшов швидше і більш просто.

4. Посередині клітини, встановимо відділ для сіна. Прикріплюємо брус під кутом і чіпляємо на нього сітку. Проробляємо таку процедуру на кожному рівні.

5. Зашиваємо стелю і бічні сторони. Тут так само можна використовувати великі дошки, але в нашому випадку це не так. Великі дошки прискорять роботу і заощадити Ваш час.
6. Задню стіну зашиваємо плоским шифером. Ви можете використовувати будь-який зручний для Вас матеріал.

7. Ріжемо вісім брусків, розміром з висоту кожного відділення, і встановлюємо їх. Вони будуть відділяти двері від стінки.
8. Зашиваємо відстань між вбудованими брусами і годівницею.

9. Встановлюємо двері. Їх споруджуємо з брусів і сітки.

Наша клітка готова! Можемо поміщати туди своїх улюблених кроликів!

ВІДЕО. Як зробити клітку для кролика в домашніх умовах?

19 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения