Активація iPhone – Як активувати iPhone.

Перед використанням Iphone, його обов’язково потрібно активувати. Процес активації Iphone пропустити не можна. Ми написали докладну інструкцію активації Iphone. Інструкція є універсальною для всіх моделей Iphone 5,5S ( iPhone 4S,4 і 3GS) і навіть IPad.

Важливо! При активації Iphone наявності Wi-Fi обов’язково!

Інструкція. Процес активації iPhone.

 

Крок №1. Затискаємо верхню кнопку і вмикаємо телефон. Переміщаємо, повзунок вправо і починаємо активацію iPhone.

Крок №2. Встановлюємо мову і вибираємо країну, де ви реально проживаєте. Натискаєте далі або «Next».

 

Крок №3. Вибираєте підключення до доступної мережі Wi-Fi. Увімкнення або вимкнення геолокації. Я рекомендую включити геолокацію для визначення вашого місця розташування, щоб полегшити пошук потрібного місць або закладів, які знаходяться поблизу вас.

 

Крок №4. Настройка параметрів Iphone. Є три варіанти установки:

1. Налаштувати як новий iPhone – Використовуєте, якщо ви раніше ніколи до цього не користувалися iPhone або Ipad.

2. Відновлення з резервної копії Icloud – Використовуєте, якщо раніше ви вже користувалися пристроєм (старою моделлю або більш нової) і ви робили резервну копію. У такому разі всі програми і налаштування автоматично завантажуються на ваш телефон.

3. Відновлення з резервної копії Itunes – Використовуєте, якщо раніше ви вже користувалися пристроєм, і робили резервну копію на комп’ютер.

Рекомендую обирати 1 або 2 спосіб, так як він найшвидший і простий.

Крок №5. Створюємо або вводимо старий Apple ID. Якщо у вас був до цього Apple ID, просто вводимо його. Якщо раніше ви не реєстрували Apple ID, натисніть кнопку створити і заповніть просту форму (дата народження, пароль, пошту тощо). Після успішної реєстрації вводите дані Apple ID.

Важливо! Apple ID буде використовуватись для багатьох речей на вашому пристрої (ігри, програми, ICloud і багато іншого).

Крок №6. Включення ICloud. Вам належить вирішити, чи потрібно вам резервне сховище чи ні. ICloud надасть безкоштовно 5ГБ місця в інтернеті для зберігання ваших даних.

 

Плюси використання ICloud:

– Find My iPhone (знаходження вашого пристрою на карті у разі втрати);

– Зберігання фотографій і файлів;

– Синхронізація контактів, календаря, нагадувань, нотатки тощо

Виберіть, як саме і з якою періодичністю ви хочете робити резервну копію. Натисніть далі.

Важливо! Рекомендую використовувати ICloud. У разі втрати або покупки нового пристрою, ви зможете відновити резервну копію всіх даних на новому пристрої. А якщо у Вас є Ipad всі дані на двох пристроях будуть синхронізовані.

Крок №7. Активація Find My iPhone. Дозволить знайти ваш телефон у разі втрати або крадіжки та відображає місце знаходження телефону на карті.

Крок №8. Наступний крок активації iPhone, включення Siri. Включення цієї функції за вашим бажанням, але великої користі від цієї програми я не бачу.

Крок №9. Останнім кроком є згода про відправку даних про збої в системі і т.д. Ваша персональна інформація відправлятися не буде, тільки системні помилки.

Вітаємо! Ваш iPhone тепер активований і готовий до використання!