Як видалити програми з iPhone або iPad?

Навчитесь видаляти додатки з iPhone та iPad

Щасливі володарі пристроїв Apple стикаються з проблемою видалення додатків з IPhone, IPad і iPod Touch. Ми розглянемо декілька простих способів видалення, які можна використовувати на всіх пристроях сімейства Apple.

Спосіб №1. Видалення додатків з iPhone.

 1. Торкаємося дисплея і затискаємо додаток, який нам потрібно видалити, до моменту поки іконки не розпочнуть трястися на екрані.
 2. Вибираємо програму, яку Ви хочете видалити, і натискаємо в лівому кутку хрестик і підтверджуємо видалення.

Таким способом Ви можете видалити гру або додаток на IPhone або IPad. На більш старих версіях після видалення програми у вас виробник може попросити поставити оцінку.

Спосіб №2. Видалення додатків з iPhone через налаштування.

У цьому способі ми спробуємо видалити програми з iPhone через додаток Налаштування (Стандартні налаштування).

  1. Відкриваємо «Налаштування» і обираємо в меню зі списку «Основні» і переходимо в розділ Статистика, де будуть встановлені нами раніше програми та їх розмір займаного місця на пристрої. Щоб відобразити всі програми, натискаємо «Показати всі програми».

Обираємо не потрібний додаток і переходимо на нього, натискаємо кнопку «видалити програму», після натискання програма запитає Вас ще раз підтвердити видалення програми, де Вам потрібно буде натиснути ще раз «видалити програму».

Спосіб №3. Видалити програми з iPhone і IPad через iTunes.

Розглянемо приклад видалення програми за допомогою iTunes з IPad або iPhone). Перед видаленням підключіть IPad або iPhone до комп’ютера через стандартний USB-кабель

  1. Після запуску програми iTunes, виберіть Ваш пристрій (iPhone, IPad) у лівому боковому меню. У деяких версіях бічне меню не відображається, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + S, щоб його активувати.
  2. У верхньому меню натискаємо на вкладку програми, де буде весь список наших додатків.
  3. Курсором миші наводимо на потрібну програму, яку потрібно видалити, і натискаємо на хрестик.
  4. Щоб підтвердити видалення програм з IPad, натискаємо кнопку «Застосувати». Якщо Ви видалили додаток помилково, натисніть кнопку «Повернути».

Спосіб №4. Не видаляються програми з iPhone або iPad.

Цей спосіб використовується в тому випадку, якщо першими трьома способами видалити додатки у Вас не вийшло. Якщо відбувається така ситуація, значить на вашому пристрої включено обмеження, яке забороняє Вам видалити додаток з iPhone або iPad. Головною ознакою включеного обмеження є наступні фактори:

    1. Відсутність хрестика при затисненні додатка на робочому столі.
    2. Відсутність кнопки видалити нашу програму, в розділі Налаштування –> Основні – > Статистика.
    3. Програма «Айтюнс» не видаляє програми з iPhone.

Рішення виниклої проблеми.

    1. Відключити обмеження на видалення додатків можна в розділі Налаштування –> Основні – > Обмеження.
    2. Вам потрібно ввести пароль (пароль той, який Ви встановлювали самі) і включаємо тумблер, дозволу на видалення ПЗ (програмне забезпечення).
    3. Далі робіть все аналогічно як в способі №1 і №2.

Важливо!

Після видалення програми з IPhone чи IPad, відновити його можна, тільки потрібно заново встановити програму через AppStore. Відновити можна тільки у разі, якщо Ви не забули зробити резервну копію iPhone чи iPad.

Відео – урок по видаленню додатка з iPhone та iPad