Як видалити програми з iPhone або iPad?

iphoneЩасливі володарі пристроїв Apple стикаються з проблемою видалення додатків з IPhone, IPad і iPod Touch. Ми розглянемо декілька простих способів видалення, які можна використовувати на всіх пристроях сімейства Apple.

Спосіб №1. Видалення додатків з iPhone.

Крок №1. Торкаємося дисплея і затискаємо додаток, яке нам потрібно видалити, до моменту поки іконки не почнуть трястися на екрані.

Крок №2. Вибираємо програми, яку ви хочете видалити, і натискаємо в лівому кутку хрестик і підтверджуємо видалення.

За такого способу ви можете видалити гру або додаток на IPhone або IPad. На більш старих версіях після видалення програми у вас виробник може попросити поставити оцінку.

Спосіб №2. Видалення додатків з iPhone через настройки.

У цьому способі ми спробуємо видалити програми з iPhone через додаток Налаштування (Стандартні налаштування).

Крок №1. Відкриваємо «Налаштування» і вибираємо в меню зі списку «Основні» і переходимо в розділ Статистика, де будуть встановлені нами раніше програми та їх розмір займаного місця на пристрої. Щоб відобразити всі програми, натискаємо «Показати всі програми».

Крок №2. Вибираємо непотрібне додаток і переходимо на нього, натискаємо кнопку «видалити програму», після натискання програма запитає вас ще раз підтвердити видалення програми, де вам потрібно буде натиснути ще раз «видалити програму».

Спосіб №3. Видалити програми з iPhone і IPad через iTunes.

Розглянемо приклад видалення програми з допомогою iTunes з IPad або iPhone). Перед видаленням підключіть Айфон або Айпад до комп’ютера через стандартний USB-кабель і не забудьте встановити програму iTunes на комп’ютер.

Крок №1. Після запуску програми iTunes, виберіть ваш пристрій (iPhone і IPad) у лівому боковому меню. У деяких версія бічне меню не відображається, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + S, щоб його активувати.

Крок №2. У верхньому меню натискаємо на вкладку програми, де буде весь список наших додатків.

Крок №3. Курсором миші наводимо на потрібну програми, яку потрібно видалити, і натискаємо на хрестик.

Крок №4. Щоб підтвердити видалення програм з IPad, натискаємо кнопку «Застосувати». Якщо ви видалили додаток помилково, натисніть кнопку «Повернути».

Спосіб №4. Не видаляються програми з iPhone або iPad.

Цей спосіб використовується в тому випадку, якщо першими трьома способами видалити додатки у вас не вийшло. Якщо відбувається така ситуація, значить на вашому пристрої включено обмеження, яке забороняє вам видалити додаток з iPhone або iPad. Головною ознакою включеного обмеження є наступні фактори:

1. Відсутність хрестика при затисненні додатки на робочому столі.
2. Відсутність кнопки видалити нашу програму, в розділі Налаштування –> Основні – > Статистика.
3. Програма «Айтюнс» не видаляє програми з iPhone.

Рішення виниклої проблеми.

Крок №1. Відключити обмеження на видалення додатків можна в розділі Налаштування –> Основні – > Обмеження.

Крок №2. Вам потрібно ввести пароль (пароль той, який ви встановлювали самі) і включаємо тумблер, дозволу на видалення ПЗ (програмне забезпечення).

Крок №3. Далі роби все аналогічно як в Способі №1 і №2.

Важливо!
Після видалення програми з Iphone або Ipad, відновити його можна, тільки потрібно заново встановити програму через AppStore. Відновити можна тільки у разі, якщо ви не забули зробити резервну копію Iphone або Ipad.