Як додати сайт в пошукові системи?

В наш час додати сайт в пошукові системи стало набагато простіше і доступніше, ніж багато років тому. Одне з головних завдань Вебмастера – додавання сайту в пошук Google, Яндекс, Yahoo, які є лідерами в пошуковій індустрії. Інші пошукові системи менш популярні, але мають свою невелику аудиторію.
Для додавання сайту в пошуковик потрібно мати URL сайту і Sitemap.
Терміни:
1. Sitemap – список всіх сторінок вашого сайту. Дає можливість пошуковим роботам сканувати сторінки, які не можна просканувати в ході стандартного сканування сайту.
2. URL – це адреса сайту в Інтернеті (kak-sdelat-vse.com.ua або www. kak-sdelat-vse.com.ua).
Якщо ви володієте базовими знаннями Вебмастера, можете відразу перейти до додавання сайту в пошуковик за прямими посиланнями. Нижче написана детальна інструкція по додаванню сайту в пошуковик кожної з систем. Всі посилання постійно перевіряються і є робочими на 100%.
1.

Варіант №2. Для відображення статистики індексування, управління сайтом, відображення кількості запитів і розширених налаштувань сайтом Варіант №1 не підійде. Потрібно додати сайт Google з підтвердженням прав і додаванням файлу sitemap.1. Переходимо в розділ

3. Вибираємо спосіб підтвердження сайту. Рекомендований спосіб розміщення метатега, який пропонує Google. Він повинен перебувати в розділі <head> перед першим розділом <body>. Зазвичай це головна сторінка сайту index.php, index.html і т.д. спосіб є Альтернативним завантаження пропонованого файлу і розміщення в корені сайту, після вибору способу та виконання вимог натискаємо «Підтвердити». Якщо все зроблено вірно, буде успішне повідомлення про додавання сайту.
4. Панель Вебмастера Google. Натискаємо «Сканування» –> «Файли Sitemap».
5. Додавання / перевірка файлу Sitemap. Додаємо у вікно, шлях де знаходиться наш файл.
6. Далі натискаємо Оновіть сторінку. Якщо ви оновлюєте і бачите помилку, значить не сформований sitemap на сайті, усуньте проблему.
Ось так просто, у нас вийшло додати Sitemap.xml у Google. Тут можна спостерігати всі параметри сканування.
Важливо. Додати Sitemap.xml в Яндекс і Google треба всього один раз. Після додавання нових матеріалів оновлюєте карту сайту, а пошуковик автоматично сканувати її. Щоб видалити Sitemap.xml у Google поставте галочку і натисніть видалити.

Додати сайт в Яндекс.

Варіант №1. Переходимо

 

Варіант №2. Дозволить повністю контролювати процес сканування сайта.Добавляем URL файлу Sitemap в розділі «файл Sitemap» сервісу

Додати сайт до Gigablast.

Додати сайт в пошук Gigablast можна за допомогою посилання і вибираємо, як ми хочемо додати сайт:

1.. Вставляємо посилання на сайт, пошту і частоту оновлення Вашого ресурсу –> «Зберегти». Після ви побачите повідомлення «Сайт доданий, спасибі!».

Додати сайт до Turtle.

Переходимо по

Додати сайт в пошук Meta.

 

Для додавання сайту переходимо по

Додати сайт до GoGo.ru і Mail.ru.


GoGo.Ru і Mail.ru – є однією пошуковою системою. Для того, щоб зареєструвати сайт в GoGo.ru переходимо на

 

Тепер потрібно підтвердити права на власність сайтом. Рекомендую використовувати «Розмістити мета-тег», він ставиться до головній сторінці між тегами <head> </head>. Після додавання тега, натискаємо «Перевірити». В панелі списку ви побачите свій сайт, натискаємо на маркер і додаємо Sitemap сайту –> «Зберегти». Через деякий час сайт буде додано до пошуковик GoGo.ru він же Mail.ru.

 

Додати сайт до Рамблер ТОП 100.

Додавання сайту в пошук Рамблер складається з двох етапів – реєстрація користувача та додавання сайту в каталог. Переходимо по

Інструкція. Як додати сайт в Рамблер ТОП 100.

 

Крок №1. Пишемо URL сайту і перевірочний код.

 

Крок №2. Заповнюємо всі поля та після заповнення натискаємо «Зберегти».

Крок №3. Розмістити код лічильника Рамблер. Якщо все діями були зроблені, вірно, додаємо лічильник. Перейти у розділ «Мої сайти»

Крок №4. Натискаємо «Код лічильника» і копіюємо «Рекомендований код лічильника». Вставляємо код в будь-яке зручний для вас місце на сайті і чекаємо перевірки Рамблером.