Як зробити дитячий майданчик?

admin 8-28-2014


Кожен батько намагається зробити для своєї дитини все найкраще, і для цього не завжди потрібно багато грошей. Сьогодні ми розповімо, як зробити ігровий майданчик для дітей, своїми руками. Доведеться чимало попрацювати, але ж воно того варто, тим більше що купити майданчик дуже дорого. У цій справі головне вміти користуватися інструментами і трохи фантазії.


Як зробити дитячий майданчик своїми руками?

Перед тим як приступити до побудови, потрібно підготувати матеріал та інструменти. Найкращий матеріал — дерево. Воно просто в обробці, і з нього можна зробити багато корисних і красивих речей. Ми пропонуємо Вам кілька цікавих ідей, яку вибрати — справа за Вами.

Як зробити пісочницю?

Пісочниця — просто рай для дітей дошкільного віку. Тут вони починають створювати свої перші твори. Щоб пісочниць не виглядала як проста купа піску, її можна обгородити.

Ось так, звичайними колодами можна обкласти Вашу пісочницю. Якщо зробити цю площадку великий, можна розділити її на різні зони і помістити там не тільки пісок, але і різні ігрові елементи.

Щоб убезпечити свою дитину від сильного сонця, зробіть так само навіс. Потрібно всього лише чотири стійки і тканина для накриття. Краще всього брати темну, щільну тканину.

Як зробити гойдалки?

Не варто забувати і про гойдалках, це, напевно, буде не тільки для дітей, адже навіть дорослі люблять покататися. Є маса варіантів, як можна зробити гойдалки, вибір за Вами!

Найпростіший варіант — підвісити до дерева міцну нитку, а на нитку причепити сидіння. Вони є різної форми, робіть, щоб дітям було зручно і весело. Так само сидіння можна замінити автомобільної покришкою.

Як зробити доріжку перешкод?

Не варто забувати і про фізичну підготовку дітей, їм потрібно багато рухатися і тренувати свої сили. Для цього можна зробити мотузковий місток, або ж смугу з перешкодами, зроблену з дерев або автомобільних шин та інших матеріалів. Так само не варто забувати про турніку і сходах.

Водяні ігри.

У спекотний літній день, можна організувати ігри з водою, як варіант обливаючи один одного шлангом. Так само непоганим варіантів буде зробити спеціальний душ на вулиці з ПВХ труб.

В трубах проробіть отвори, встановити як можна вище і пустіть туди воду. Ось що вийде:

Займайтеся з дітьми, придумуйте щось разом з ними і насолоджуйтесь цієї прекрасної життям, адже вона у нас одна!

ВІДЕО. Як зробити дитячий майданчик?

4 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения