Як зробити пластилін?

admin 8-1-2014

Пластилін — дуже веселе заняття, яке так подобається більшості діток. Навіть найменші завжди раді такому заняттю, але є проблема — іноді діти його їдять. Щоб уникнути будь-яких негативних наслідки, ми рекомендуємо Вам, молоді мами, самим готувати пластилін, які діти зможуть навіть їсти. Давайте розберемося, як зробити домашній пластилін!


Як зробити натуральний пластилін своїми руками?


Щоб зробити саморобний пластилін, нам потрібно приготувати наступні інгредієнти:

— борошно, 2ст.;

— дрібна сіль, 1 ст.;

— лимонний сік, 2ст.л.;

— вода, 2ст.;

— рослинна олія, 1ст.л.;

— гумові рукавички;

— барвники.

1. У невелику каструлю наливаємо воду, додаємо туди рослинне масло і ставимо на вогонь. Чекаємо, поки закипить, потім знімаємо з вогню.

2. В окремій мисці змішуємо борошно і сіль. Перемішуємо.

3. Додаємо в цю суміш лимонний сік, і знову перемішуємо.

4. Додаємо трохи остигнула воду.

5. Починаємо перемішувати воду з борошном. На це піде тривалий час. Спочатку тісто буде грудочками, потім перетвориться в единородную масу. Спочатку, поки вода гаряча, тісто можна перемішувати виделкою або ложкою.

6. Коли охолоне, можна і руками.

7. У нас вийшла м’яка маса, дуже хороша для ліплення. Липнути до рук не повинно. Це вже готовий пластилін, і для маленьких дітей його вже можна давати. Нічого страшного не буде якщо вони почнуть його їсти.

8. Дітям постарше, потрібно кольоровий пластилін, і його можна зробити за допомогою барвників. Візьміть харчової фарбуєте і зовсім трошки додайте його в шматок пластиліну.

9. Розімніть пластилін, поки він повністю не покриється кольором.

10. Пластилін готовий! Можете радувати своїх діток!

ВІДЕО. Як зробити пластилін в домашніх умовах?

Що можна зробити з пластиліну?

Пластилін лише матеріал, з якого людина може зробити все що завгодно. Фантазіям людини немає меж, тому творити може кожен у міру своєї фантазії, таланту і умінь. Для самих маленьких дітей — це буде просто розвага, для більш старших — вже мистецтво.

10 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения