Як зробити лебедя з шин?

admin 8-16-2014

Лебідь з автошин — дешевий варіант прикраси Вашого ділянки. Непотрібні покришки є майже у кожного водія, вони валяються в гаражі під приводом «Коли-небудь стати в нагоді». Настав час застосувати їх — давайте зробимо лебедів!

Як зробити лебедя з шин своїми руками?

Перед тим як робити лебедя з шин, знайдемо стару і непотрібну покришку. Найкраще взяти лису і без металевого корду. Інакше процес може затягнутися, обробка займе більше часу.

Так само нам знадобитися:

— груба дріт;
— шурупи;
— фарба.

Не забуваємо підготувати та інструменти — ніж, лобзик і дриль.

1. Для початку розмітив крейдою нашу покришку, щоб точно знати, де різати. Поділимо покришку навпіл, одна сторона — буде початком голови, друга — хвоста.

2. Потім малюємо вздовж покришки лінії, відокремлюючи голову, хвіст і крила. Починаємо вирізати їх. Використовуємо ножі, а у важких місцях — лобзик.

3. Тепер один з найскладніших моментів, розрізану на частини покришку, потрібно перевернути на іншу сторону. Краще всього це робити з ким-то, самому буде дуже важко.

4. Каркас лебедя готовий. Залишилося кілька кроків, одним з них — закріпити шию. Дрилем робимо отвори в покришці, і прикріплюємо дріт.

5. Лебідь зроблений! Фарбуємо його в червоний і білий колір.

Ось цих красивих лебедів можна встановити, де Ваше серце забажає.

Це був один з кількох варіантів дизайну лебедя. Можете так само зробити лебедя, не вивертаючи покришку навиворіт, але тоді доведеться, крила розрізати на 2 частини, як показано на фото.

ВІДЕО. Як зробити лебедя з шин?

23 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения