Як виростити ананас вдома?

admin 7-1-2014

Вирощувати екзотичні плоди вдома виявилося дуже захоплюючим заняттям. Що тільки не посадиш — майже все виросте і приносить плоди, і ананас тому не виключення. Дітлахи люблять стиглі, смачні фрукти, так чому б не порадувати їх ананасом з власної грядки?

Як виростити ананас в домашніх умовах?

Якщо Ви любите робити щось незвичайне і у вас вистачає сил чекати результату довгий термін, то вирощування ананаса не дуже обтяжить Вас. Не забуваємо, що це тропічний фрукт і на ринку насіння для нього не знайдеш. Ананас може вирости лише з частини вже стиглого ананаса, тому вирушаємо в магазин і купуємо.

1. Відріжте верхню частину ананаса, дуже акуратно, щоб не пошкодити листя.

2. Акуратно обріжте нижні листя, щоб не пошкодити коріння.


3. Опускаємо коріння в склянку з водою. Бажано поставити його в тому місці, де в будинку найменший перепад температури. Воду міняйте кожні 2-3 дні. Чекаємо, поки проростуть коріння.

4. Коли рослина пустила коріння, його слід пересадити в горщик з дуже хорошим грунтом. Краще всього використовувати дренований грунт.


Горщики повинні бути за розмірами верхівки ананаса. Після пересадки рослину потрібно поставити в сонячне місце. Час від часу поливаємо і додаємо добрива.

Через кілька місяців, Ваш ананас вже покаже себе!

ВІДЕО. Як виростити ананас вдома?

4 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения