Як виростити кавове дерево?

admin 6-24-2014
Багато початківці квітникарі, і досвідчені хочуть мати у себе вдома даний екзотичне дерево. Один з найпростіших способів досягти цього — посадити кавове дерево. Із звичайного зернини, у Вас вдома може зрости справжнє дерево висотою до півметра. Є безліч секретів посадки та догляду за цією рослиною, і з деякими з них ми поділимося з Вами.

Як виростити кавове дерево в домашніх умовах?


щоб посадити кавове дерево, нам слід підібрати потрібні матеріали і зерна:

— кавове зерно (не смажене);

— грунт.

Кавове зерно має дуже тверду оболонку, що заважає паростку швидко піти в зростання. Щоб частково прибрати оболонку, ми можемо зробити кілька процедур.

1. Проводимо скарифікацію зерна, це так зване руйнування оболонки за допомогою хімічних засобів. Використовуємо сірчану кислоту або соляний розчин. Якщо не хочете ризикувати, можна зробити це і механічним способом, просто трохи надпилявши зерно.

2. Замочуємо зерно в стимуляторі росту. Відмінно підійде — Епін, Корневін, Циркон.

3. Садимо зернятко в нещільно насипану землю, і ставимо горщик сонячне місце. Прийнятна температура рослини — вище 20 градусів.

ВАЖЛИВО! Росток кавового дерева, що росте зерном вгору, так що не лякайтеся коли побачите його в такому положенні. Фази росту можна побачити на фото.

Через деякий час, Ваше дерево почне набирати висоту і пишність.

ВІДЕО. Як доглядати за кавовим деревом?

3 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения