Як зробити поплавкову вудку?

admin 7-29-2014

Рибалка — одне з особливих і улюблених занять майже всіх чоловіків, адже це час відпочинку, який можна насолодитися шумом ріки, а так само випробувати себе в лові риби. Найкраще для такого відпочинку підходить ловля риби на вуличку з поплавцем, можна ловити прямо з берега або з човна. Давайте розглянемо, як зробити вудку для такої риболовлі.

Як зробити поплавкову вудку своїми руками?

Що ж таке поплавкові вудка? Це набір з вудилища, поплавця, ліски, грузила і гачка. Зробити її простіше простого.

Схема поплавковою вудки.

Вудлище.

Насамперед, давайте почнемо з вудилища. Зробити його можна з бамбука, очерету, гілки, або купити в магазині. Головне при виборі вудилища — це його розмір, міцність і легкість.

Котушка.

Тут слід врахувати вагу бажаної риби, якщо ви будете ловити невелику рибу, то вистачить і невеликий, найдешевшої котушки, але якщо підете на рибу вагою більше трьох кілограмів, то краще всього придбати хорошу і міцну котушку.

Волосінь.

Волосінь буває різною по товщині і міцності. Враховуйте, що Ви збираєтеся ловити, тоді зможете правильно підібрати її.

Поплавок і грузило.

Ці два елементи взаємопов’язані один з одним, адже їх вага повинна бути приблизно рівною. Якщо грузило буде більшої ваги, то поплавок буде тонути, якщо ж навпаки, то поплавець не буде нормально стояти у воді.

Гачок.

Тут також є свої нюанси. Гачки бувають різних розмірів, на велику рибу — великі, на маленьку маленькі, врахуйте цей момент перед риболовлею.

Як правильно прив’язати гачок?

ВІДЕО. Як зробити поплавкову вудку?

9 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения