Як заклеїти велосипедну камеру?

admin 7-16-2014

Прокол камер — дуже поширена проблема багатьох велосипедистів, і вирішувати її часом доводиться в нестандартних ситуаціях. Сьогодні ми розповімо, як можна відремонтувати пробите колесо, способами, якими користуються досвідчені велосипедисти.

Як правильно заклеїти велосипедну камеру?


При ремонті камери, слід дотримуватися наступної послідовності:

1. Насамперед слід знайти причину проколу. Не розбираючи колесо, починаємо перевіряти покришку по всій поверхні. Видаляйте всілякі камінці і скельця. Важливо перевірити всю покришку.

2. Наступним кроком — дістаньте камеру. Іноді цей процес стає занадто важким, все залежить від ваших покришок та інструментів. Найчастіше використовують спеціальні лопатки для зняття покришки, але якщо у Вас їх немає, можете взяти підручні засоби (викрутки, ложки). Спустіть повітря з камери. Зніміть покришку, потім дістаньте камеру.

3. Беремо камеру, і починаємо пошуки проколу. Накачайте її, після чого можна почути звук випливає повітря. Якщо ж не вдалося визначити на звук, наберіть повну миску води і занурте туди накачану камеру, в тому місці, де побачите бульбашки — і буде місце проколу.

4. Перед підклеюванням камери, її слід підготувати, для цього візьміть наждачний папір і добре потріть навколо дірки. Місце куди будете клеїти латку, повинно бути шорстким.

5. Наносимо клей на проблемну ділянку камери, його слід налити зовсім трохи і розтерти в радіусі 2 см від дірки. Даємо клею висохнути 5 хвилин. Потім робимо той самий процес. Чекаємо, поки клей висохне другий раз.

6. Беремо латку, знімаємо з неї фольгу і приліплюваний на місце проколу. Дуже добре притисніть латку до камери, щоб вона трималася міцніше.

7. Встановлюємо камеру на колесо і продовжуємо наш шлях вже на справному велосипеді! Не забудьте накачати колесо.


ВІДЕО. Як правильно заклеїти камеру?

10 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения