Як з’явилися перші дитячі коляски

Перші дитячі коляски були громіздкими, з трьома-чотирма колесами та мали спеціальну ручку, щоб возити їх за собою. У них запрягали собак, кіз або поні, щоб ті катали дітей.

Справжню популярність коляски здобули у 1840 році, коли англійська королева, що мала дев’ятьох дітей, захотіла сама гуляти з ними у парку. І … почалося! Коляски для власних дітей прагнув мати чи не кожен аристократ у Європі. Їх робили на замовлення: з високими і тонкими колесами — для поганих доріг, з маленькими — для рівних. Зовні перші коляски нагадували розкішні карети.

Як з'явилися перші дитячі коляски

Справжню революцію в історії колясок зробив Вільям Річардсон із США, який запатентував свій винахід 18 червня 1889 року. Він створив таку коляску, в якій дитина могла сидіти не лише спиною до батьків, як було раніше, але й обличчям. Кожне з чотирьох коліс оберталося на 360 градусів незалежно від інших.

Як з'явилися перші дитячі коляски

Відтоді дитяча коляска суттєво змінилася, набувши значно менших розмірів та ставши більш зручною для транспортування. З’явилися коляски-книжки, візочки-тростини і навіть коляски-трансформери! А до послуг багатодітних матусь — спеціальніколяски для трійнят.

Як з'явилися перші дитячі коляски