Як зробити бомбу вонючку в домашніх умовах?

admin 1-16-2014

Якщо ви вбили в пошуковик запит «Як зробити бомбу вонючку», значить вас сильно хтось дістав-і ви вирішили насолити або ж просто пожартувати. Бомба смердючка безпечна і смертельного шкоди не принесе нікому. В основному бомбу вонючку використовую в школах, університетах або в інших популярних для цього місцях. Вам потрібно зірвати урок в школі? Пожартувати над рідними або близькими? Зірвати конференцію? Пожартувати над сусідами? Тоді ви потрапили за адресою, ми вам допоможемо це зробити в кращому вигляді.

Відразу Хочу вас попередити, деякі бомби вонючки мають наскільки противний запах, що людину може просто знудить. Якщо ваша бомба буде активована в приміщення, де ви знаходитесь, то краще міцно закрийте ніс. Приступимо до практики.

Як зробити бомбу вонючку?

Наші рецепти приготування бомби вонючки в домашніх умови:

Вонючка (Димовуха) з тенісного кульки.


Спосіб приготування.

Беремо треснутый або новий тенісний кульку. Ламаємо його на дрібні шматочки (чим дрібніше, тим краще). Використовуємо будь-який папірець з зошити, книги або просто А4. Кладемо всі наші деталі в папір, загортаємо і обмотуємо ниткою. Для використання достатньо просто добре підпалити папір з краю, де знаходиться наші деталі і кинути в потрібне місце.

Відео — Вонючка (Димовуха) з тенісного кульки.


Поради.

1. Щоб отримати більше диму і запаху треба використовувати багато тенісних кульок.

2. Всі деталі потрібно скласти в середину або збоку і добре замотати, щоб залишити достатньо вільного місця на папері, щоб, коли ви підпалити, була можливість його кинути і відійти.

3. Якщо ви вирішите заощадити і візьмете мало папери, або ж просто підпалити там, де знаходяться всі наші деталі є велика ймовірність, що все відбудеться в ваших руках.

Смердючка з таблеток анальгіну і гидроперита).

Для приготування вонючки з таблеток нам знадобиться:

1. Анальгін (болезаспокійливий і жарознижуючий препарат у таблетках, ціна 2,50 грн.).

2. Гідроперит (звичайний розчинник фарби для волосся, вільно продається в аптеці, ціна приблизно 3 грн.).

Пропорції: одна частина гидроперита до двом частинам анальгіну.

Спосіб приготування.

На окремих аркушах або посуді таблетки подрібнюють, тільки не змішуємо, так як відбудеться реакція і він відразу почне диміти і видавати запах. Беремо два порошку в готельних папірцях і несемо в те місце, де хочемо зробити капость. Змішуємо два порошку в один листочок. Ідеально якщо прикріпити його до батареї (яка гріє), якщо немає, просто нагріти сірниками або запальничкою (головне не подпалівать папір). Диму вийде не багато, а от запах дуже різкий, і буде нагадувати суміш гнилого цибулі, аміаку і протухлої риби.

Відео — Смердючка з таблеток анальгіну і гидроперита).


Поради.

1. Для гостроти відчуттів можете додати трохи марганцівки, і колір диму вийде рожевий.

2. Не використовуйте дуже багато таблеток, ситуація може бути не передбачена.

3. Для того, щоб було більше диму використовуйте пропорції 1 до 1.

4. Для спрощення перенесення вонючки, краще використовувати згорнуту газету в трубку, один край клеєм скотчем, засипаємо анальгін, згинаємо і сипим гідроперит, надягаємо гумку для грошей і переносимо в потрібне місце. Коли потрібно використовувати, просто знімаємо гумку, розгинаємо, все змішується і ложем в затишне місце.

Бомба смердючка з волосся.

Нам знадобиться: Простий аркуш паперу, пучок волосся людини або тварини, 5-6 сірників або бенгальський вогонь, звичайна гумка для грошей.

Спосіб приготування.

В середину листочка ложем пучок волосся, відрізаємо головки сірників і ложем на пучок волосся. Згинаємо папір у грудку, тільки не дуже щільно, щоб вона потім загорілася. Обгортаємо гумкою, вставляємо два сірники (будемо використовувати як гніт). Вибираємо зручне місце і підпалюємо!

Відео — Бомба смердючка з волосся.Бомба смердючка з яйця.

Для вонючки нам знадобиться: голка, що закриває коробка і яйце.

Спосіб приготування.

Беремо саму тонку голку і робимо маленьку дірочку в шкаралупі. Ложем яйце в коробку на пару тижнів і закриваємо. Чим більше воно буде лежати, тим ефект повинен бути сильніше, але воно може просто висохнути. Після 2-4 тижнів дістаємо яйце з коробки, і кидаємо в потрібному місці, і насолоджуємося ефектів.Димовуха з вологий солфеток

Беремо кілька вологих серветок, складаємо їх і обмотує стрічкою або скотчем. Вибираємо відповідне місце і підпалюємо. Скажу чесно, у мене не вийшло, багато людей говорять, що виходить.

Відео — Димовуха з вологий солфеток:

16 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения