Як зробити мотоцикл із запальнички?

admin 6-17-2014

Що тільки не зробиш з підручних засобів, яких просто маса у Вас вдома. Людина здатна творити дуже багато речей, і сьогодні ми розповімо, як зробити мініатюрний мотоцикл із звичайних запальничок.

Інструкція. Як зробити мотоцикл з двох запальничок?


Щоб зробити мотоцикл, все, що Вам потрібно це найпростіші, дві запальнички і кілька інструментів, які є у кожного.

Приступимо!

1. Першим ділом, потрібно розібрати дві запальнички до найдрібніших деталей, виготовлення знадобиться приблизно половина з них.

2. Зробимо передню частину мотоцикла, спочатку з двох частин. Для цього просто з’єднаємо пластмасовий корпус з коліщатком.

3. Конструкція мотоцикла майже симетрична, тому проробляємо те ж саме і з іншими такими частками.

4. Додаємо сидіння до однієї з отриманих частин. Сидінням у нас буде важіль сопла. Вставити його потрібно з іншого боку від коліщати.

5. Тепер приступимо до наступного, більш складного етапу. Для нього нам знадобиться супер-клей. Щоб зробити вихлопні труби, нам потрібно вставити сопло в його корпус і закріпити його там супер-клеєм.

6. Тепер, приклеїмо труби, так само за допомогою супер-клею, до корпусу, із зворотного боку сидіння, трохи вище коліщатка (зображення на фото).

7. Приступимо до передньої частини мотоцикла. Щоб зробити кермо, використовуємо розпечене шило, робимо отвір в виступаючої пластикової частини. Потім вставляємо туди фільтр від запальнички і закріплюємо його з двох сторін. Залишки обрізаємо.

8. Тепер, беремо дві металеві захисту сопла, і кріпимо їх під кермом мотоцикла. Можна використовувати клей або двосторонній скотч. Металеві частини, можливо, треба буде трохи зігнути.

9. Все що нам залишилося — з’єднати дві частини мотоцикла воєдино. Для цього можна використовувати клей, або ж розплавити пластмасу і склеїти. У більшості випадків, запальнички просто з’єднуються пазами, які виступають.

Ваш мотоцикл готовий!


ВІДЕО. Як зробити мотоцикл із запальнички?

12 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения