Як зробити кольорову димовуху?

admin 8-3-2014

Димові шашки — ось що дійсно цікаво кожному хлопцеві в молодому віці. Сірі шашки або шашки з газет — вже стали не цікавими, зараз молодь вимагає чогось нового, в яскравих тонах. Сьогодні, у Вас є можливість кольорову димовуху своїми руками, так що не будемо тягнути час і приступимо до нашим розробкам!

Як зробити кольорову димовуху в домашніх умовах?

Першим ділом займемося приготуванням складових. Нам буде потрібно:

— калієва селітра (KNO3), 60г.;
— цукор, 40г.;
— сода, ½ ч.л.;
— барвник.

Подбайте про безпеку в процесі створення димової шашки. Особа тримайте якнайдалі від інгредієнтів, і не робіть ці процедури вдома, краще на вулиці або в гаражі.

1. Беремо алюмінієву каструлю і додаємо туди підготовлену селітру і цукор. Пропорція повинна бути три до двох, іншими словами 60 грам і 40 грам.

2. Трохи перемішавши нашу масу, ставимо її на повільний вогонь, і весь час перемішуємо, інакше вона пригорить і результат буде вже не той.

3. Маса повинна розплавитися і придбає трохи коричневий колір.

4. Тепер можна додавати соду і барвник. При додаванні соди — з’явитися піна, не лякайтеся! Продовжуйте добре перемішувати.

5. Щоб колір димової шашки був помаранчевим, ми додаємо три чайних ложки хни.

6. Даємо нашій масі охолонути до кімнатної температури.

7. Потім, одягаємо гумові рукавички і починаємо формувати шашки. Для шашок нам потрібні порожні коробочки для плівки. Дуже щільно наповнюємо нашої масою порожнього простору бути не повинно. У центр вставляємо олівець і ставимо нашу заготовку на батарею для засихання.

8. Через добу, виймаємо олівець і вставляємо гніт. Вітаємо! Ваша димовуха готова!

Як зробити кольорову димовуху своїми руками?

70 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения