Як зробити багато піни у ванній?

admin 7-23-2014
Гаряча ванна після важкого трудового дня, що може бути більш спокійним і приємним. А якщо вся ванна покрита густою і приємною піною, рівень задоволення подвоюється. Багато хто задається питанням «Як зробити багато піни?», адже простий гель для душу не завжди дає очікує нами ефект. Сьогодні ми розкриємо всі секрети величезною піни!

Як зробити багато піни?


Давайте приготуємо такі речовини, які й допоможуть досягти максимального ефекту:

— піна для ванн;

— дитячий шампунь;

— гель для душу;

— морська сіль з піною.

Найчастіше ці чотири речі є у кожного, якщо ж це не так, то їх можна придбати в найближчому супермаркеті.

Розглянемо всі варіанти:

1. Піна для ванни. На упаковці повинно бути вказано, скільки потрібно наливати рідини на певний літраж. Дотримуйтеся вказівок, і у Вас вийде багато піни.

2. Другий, дійсно працюючий спосіб — це шампунь, краще всього дитячий. Якщо шампунь входить бальзам-ополіскувач — його не варто додавати, ефект буде мінімальний.

3. Сіль з піною — дуже корисна річ. Адже допомагає виводити токсину, так і піну робить дуже приємною. Нажаль, в цьому випадку, піна буде не дуже густа.

4. Гель для душа — напевно найефективніший засіб, і піни буде багато, і запах приємний.

ВАЖЛИВО! Запам’ятайте одну, найголовнішу річ, яка допоможе Вам добитися багато піни — всі ці речі, слід наливати, як тільки почнете набирати воду у ванну. Так само слід набирати воду через кран над ванною, так під час набору води, піна буде рости дуже великий, і поки набереться ванна, Ви будете мати безліч піни!

153 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения