Як зробити холодний чай?

admin 8-19-2014

Холодний чай — ідеальний напій, щоб видалити свою спрагу в саму жарку погоду. Вживати його набагато приємніше простої води, так і корисні компоненти чаю дають про себе знати. Є багато різних рецептів приготування холодного чаю, так що кожен зможе вибрати собі улюблений напій на свій смак.

Як самому зробити холодний чай?

Рецепт чаю як ніколи простий, безліч інгредієнтів — так що особливих зусиль не потрібно. Ну що ж, приступимо!

Для початку приготуємо чай з найпростіших інгредієнтів, нам знадобитися:

— чай, 1-2 пакета;

— цукор, 3 ч.л.;

— лимон, 1/2шт.;

— пелюстки троянди;

— кубики льоду.

Крок №1. Почнемо з того що потрібно просто заварити чай. Так що кип’ятимо воду і заливаємо його в невелику ємність близько підлозі літра.

Крок №2. Додаємо дві чайні пакетики і чекаємо, поки вони завариться.

Крок №3. Далі додаємо пів лимона, або ж лимонний сік, цукор і троянду. Чекаємо, поки він охолоне.

Крок №4. Наливаємо чай в склянку, додаємо лід і вживаємо!

Ось так просто готуватися освіжаючий чай. Є лише один мінус — дуже швидко чай не зробиш, але адже ми прагнемо бути у всьому краще і придумали прискорений варіант:

Заваріть чай у дуже невеликої ємності, накрийте блюдцем. Коли заварка буде готова потрібно швидко охолодити її. Для цього опустимо сталеву ложку, яка і забере частину тепла. Потім переливаємо в склянку нашу заварку і заливаємо холодною водою. Додавши лимонний сік, цукор і лід, можемо подавати до столу.

Який чай вибрати для IceTea?

Для холодного чаю ми радить вибирати зелений чай. Він володіє тонізуючим ефектом і добре тамує спрагу. Ароматизований зелений чай, якщо його правильно приготувати, буде не гірше тих, що продатися в магазині. При цьому корисних властивостей — набагато більше.

ВІДЕО. Як приготувати холодний чай?

3 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения