Як приготувати кукурудзу?

admin 8-19-2014

Варена кукурудза — одне з найулюбленіших літніх страв багатьох людей. Ні діти, ні дорослі не встоять перед добре приготовленої кукурудзою. Головне — вміти правильно її приготувати, і для цього потрібно знати кілька секретів, якими ми й поділимося з Вами.

Як приготувати кукурудзу своїми руками?

Кукурудза — продукт універсальний, так як готувати її можна в чому завгодно: каструлі, мікрохвильовій печі, пароварці, сковорідці і т.д. Приготувати її будь-яким способом не складе труднощів, так що давайте приступимо!

Першим ділом — виберіть гарну кукурудзу. Існує два види — молочна і кормова. І та, і та смачна, але є свої відмінності, по-перше, в кольорі, по-друге, під час приготування. Молочна готуватися за 10-15 хвилин і має молочно-білий колір, кормова готуватися близько години і має насичений жовтий колір.

Так само зверніть увагу на листя, за умови, що купуєте кукурудзу на ринку або в магазині. Якщо їх немає, ми не радимо її купувати. Це може означати більшу місткість пестицидів, і продавці можуть приховати це, обірвавши погані листя.

Як варити кукурудзу в каструлі?

І так, найпоширеніший спосіб, приступимо!

1. Найкраще варити кукурудзу в день, коли ми її купили, або зірвали. Так вона буде більш приємною та ніжною. Беремо качани, ретельно миємо їх, видаляємо погані листя. Хороші листя можна залишити.

2. Набираємо в каструлю холодну воду, і ложем туди кукурудзу. Ставимо на вогонь. Для варіння краще використовувати каструлю з товстими стінами.

3. Води повинно бути достатньо, щоб кукурудза повністю була під нею. Накриваємо кришкою і доводимо до кипіння, потім варимо ще 15 хвилин (якщо це молочна кукурудза).

4. Як тільки кукурудза буде готова — зливаємо воду, і даємо їй постояти ще 10 хвилин під кришкою. Після чого її можна приступати їсти.

Коли будете подавати до столу, не забудьте додати солі, натерти вершковим маслом і посипати спеціями. Це, звичайно ж, не обов’язково, але смак буде краще.

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці?

Мікрохвильовка — теж відмінне місце, щоб приготувати кукурудзу, зараз Ви дізнаєтеся як.

1. Беремо кілька качанів кукурудзи і ложем їх в скляну ємність. Вони повинні влізти в один шар, тому багато не кладіть, 1-2 цілком буде достатньо.

2. Заливаємо ємність окропом.

3. Виставляємо максимальний режим і ставимо на 10-15 хвилин. В залежності від качана, кукурудза буде готуватися різний час, так що перевіряйте періодично. Так само доливайте воду. Якщо вона буде швидко випаровуватися.

ВІДЕО. Як приготувати кукурудзу в домашніх умовах?

3 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения