Як зробити свічку?

admin 8-11-2014

Свічки — це завжди природний світ, який дарує нам романтичну обстановку, тепло і затишок. Так само це чудовий подарунок для справжніх цінителів комфорту і просто хороших людей. Якщо ж вона зроблена своїми руками — вона цінуватися ще більше, адже будь-який подарунок, зроблений своїми руками — незабутній.

Як зробити свічку своїми руками?

Один з найпростіших способів вимагає дуже небагато інгредієнтів, і часу. Нам буде потрібно:

— віск;

— гніт;

— олівець;

— форма для свічки.

1. Віск ложем в невелику ємність і розтоплюємо його на водяній бані. Слідкуйте за температурою, віск не повинен нагріватися більше 90 градусів, інакше він почне диміти.

2. Беремо олівець і ложем його наверх форми для свічки. Таким чином, ми визначили, який довгою повинен бути гніт. Опускаємо гніт у форму до самого дна, а зверху закріплюємо на олівці.

3. Заливаємо у форму розтоплений віск і даємо охолонути. Через півгодини можна поставити в холодильник для застигання.

4. Коли свічка застигне, залишаємо поверх свічки один сантиметр гнота, все інше відрізаємо.

Ваша свічка готова!

Як зробити свічку різнокольоровою?

Трохи вище ми показали, як можна зробити свічку, але в даному вигляді, вона буде цікавою, адже колір її буде як самої звичайної свічки. Тепер, давайте подивимося, як зробити неординарну, різнокольорову свічку. І так, нам знадобитися:

— паперові стаканчики для кави;

— форму для майбутніх свічок, ми використовували звичайні скляні стаканчики;

— гніт;

— віск;

— воскові крейди або олівці.

Приступимо!

1. Беремо віск і ламаємо його на дрібні частини, розсипаємо з паперових стаканчиках. Ми бажаємо отримати три кольори, тому використовуємо три стаканчика. Насипавши трохи більше, ніж половину стаканчика — ставимо в мікрохвильовку рівно на 1 хвилину, щоб віск трохи розплавився.

2. Зовсім трохи розплавленого воску заливаємо в стаканчик, і поміщаємо туди гніт. Це потрібно щоб зафіксувати гніт, не слід лити багато воску.

3. Беремо олівці (крейда) і очищаємо їх від обгорнення. Натираємо на тертці, або ламаємо, потрібно добре подрібнити їх.

4. Насипаємо подрібнений крейду в паперові стаканчики і знову ставимо в мікрохвильовку. Коли маса стане, виймаємо з мікрохвильовки і перемішуємо паличкою.

5. Скляні стаканчики зафіксуємо під нахилом. Акуратно наливаємо віск не більше ніж 1/3 склянки.

6. Даємо застынуть.

7. Далі продовжуємо знову ті ж самі процедури ще два рази, тільки використовуємо різні кольори.

8. Коли наливаємо віск вдруге, стаканчик слід нахилити в іншу сторону. Коли заливаємо третій колір — поставте рівно. Так у нас вийде гарна свічка, з трьома кольорами.

Ось що у нас вийшло!

Як зробити ароматизовану свічку?

Якщо Ви хочете додати своїй свічці приємного запаху при горінні, можна додати ефірні масла під час виготовлення. Коли расплавите віск — додайте в нього кілька крапель олії, і добре перемішайте. Таким чином, ми досягаємо непоганого ефекту під час горіння.

Як зробити гніт для свічки?

Щоб зробити гніт — нам потрібні наступні інгредієнти: вода, селітра та вапно. Зробіть розчин на 5,5 літра води, додайте 85 грамів селітри і вапна грам 300. Занурте гніт — потім висушіть.

ВІДЕО. Як зробити свічку в домашніх умовах?

13 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения