Як зробити Неньютоновскую рідина?

admin 7-22-2014

Якщо стало нудно, і хочеться чогось нового і незвичайного — пропонуємо Вам дуже незвичайний спосіб розважитися — приготувати Неньютоновскую рідина. Це речовина веде себе дуже хаотично, твердне, стає рідким, тому, таке заняття може дуже навіть зацікавити. Особливо цікаво буде дітям шкільного віку, таке заняття для них буде новим, привабливим і приємним.

Як зробити Неньютоновскую рідина своїми руками?


Для виготовлення нашої рідини потрібно всього лише вода і крохмаль. Змішайте воду і крохмаль у рівному співвідношенні, і почніть розмішувати.

У нас вийшла біла, рідка маса, можемо налити її на долоню.

Вона не піддається законам фізики, то застигає, то розтікається, в цьому і полягає сенс Неньютонівської рідини.

Що робити з Неньютонівської рідиною?


Така рідина не застосовується майже ніде, служить для того, щоб розважати людей. З нею можна проводити цікаві експерименти, наприклад:

— чим швидше будете працювати з масою, тим твердіше вона буде. Наприклад, можна сказати її в трубочку або кульку. Вона стане твердою.

— повільно опустимо великий і вказівний палець в рідину, і різко стискаємо пальці і піднімаємо їх небагато доверху, таким чином, ми можемо побачити твердий грудочку.

— якщо будете переливати цю рідину з чашки в чашку, можна помітити, що рідина ллється зверху, а знизу вже застигає (чашки потрібно тримати подалі один від одного).

Можете насолоджуватися грою з цим винахід, пробувати щось нове, творити і просто добре проводити час.

ВІДЕО. Як зробити Неньютоновскую рідина в домашніх умовах?

76 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения