Як зробити Неньютонівську рідину?

Цікаві дослідження, ігри з Неньютонівською рідиною - весело!

Якщо стало нудно, і хочеться чогось нового і незвичайного — пропонуємо Вам дуже незвичайний спосіб розважитися — приготувати Неньютоновскую рідину. Ця речовина веде себе дуже хаотично, твердне, стає рідким, тому, таке заняття може дуже зацікавити Вас. Особливо цікаво буде дітям шкільного віку, таке заняття для них буде новим, привабливим і приємним.

Як зробити Неньютонівську рідину своїми руками?

Для виготовлення нашої рідини потрібно всього лише вода і крохмаль. Змішайте воду і крохмаль у рівному співвідношенні, і почніть розмішувати.

У нас вийшла біла, рідка маса, можемо налити її на долоню.

Вона не піддається законам фізики, то застигає, то розтікається, в цьому і полягає сенс Неньютонівської рідини.

Що робити з Неньютонівської рідиною?

Така рідина не застосовується майже ніде, служить для того, щоб розважати людей. З нею можна проводити цікаві експерименти, наприклад:

  • чим швидше будете працювати з масою, тим твердіше вона буде. Наприклад, можна скатати її в трубочку або кульку. Вона стане твердою.
  • повільно опустимо великий і вказівний палець в рідину, і різко стискаємо пальці і піднімаємо їх трохи доверху, таким чином, ми можемо побачити тверду грудочку.
  • якщо будете переливати цю рідину з чашки в чашку, можна помітити, що рідина ллється зверху, а знизу вже застигає (чашки потрібно тримати подалі один від одного).

Можете насолоджуватися грою з цим винаходом, спробувати щось нове, творити і просто весело проводити час.

 

Відео – урок по виготовленню Неньютонівської рідини