Скільки тримається наркотик в крові?

admin 9-10-2014

Іноді люди не предерживаются здорового шляху і їх життя починає супроводжувати наркотик. Приховувати його наявність в організмі стає все складніше, так як придумано безліч тестів, які і визначають наявність токсичних речовин у крові. Наявність їх в організмі визначається тоді, коли наркотик починає розщеплюватися.

Ви можете здивуватися, але Ваші фізіологічні характеристики впливають на термін затримки наркотику в організмі. Якщо Ви злегка повні або маєте достатній запас жиру, то знайте, що токсини осідають саме там і з часом вимиваються з організму.

Споконвіку відомо, що, говорячи про стан організму, в першу чергу звертають увагу на волосся і нігті. Але оскільки їх аналіз вельми доріг, найчастіше вдаються до аналізу крові.

Є такі наркотики, які залишають мінімальний слід в крові людини. І тільки, при тестуванні на інший наркотик, все — таки відображають певний відсоток. Стан печінки, організму в цілому, плавність кровоносні процесів — всі ці фактори впливають на строки осідання кокаїну в крові. Нормою вважається 5 днів.

Також, одним з найбільш популярних способів визначення наркотичних речовин — є тестування слини. Але, знову таки, деякі наркотики не можуть залишити на слині й сліду, тому він не найефективніший. При одноразовому вживанні амфетамін міститься в організмі близько 3-5 днів.

Безліч чинників впливають на швидкість виведення токсинів з організму: якісний і повний денний водний раціон, особливості крові, стан щитовидної залози, а також лімфовузлів. Найпростішим і найкращим тестом буде аптечний тест на наявність наркотику в слині.

З’ясувати наявність конопель і марихуани ускладнюється тривалістю їх застосування і станом організму. Якщо під час вживання наркотику Ви стрімко набирали кілограми, а через пару місяців позбавилися від них, не сумнівайтеся, що токсин потрапить в сечу. Тривалість затримки героїну в організмі людини залежить від Вашого бажання, водних прийомів і стан нирок.

Якщо потрібно швидко позбутися від наявності токсинів в організмі — не розлучайтеся зі склянкою води і обзаведіться сечогінними препаратами. Будьте готові випити не 1, а 6-7 літрів жирного молока, це і допоможе обдурити тест.

Для того, щоб бути впевненими в тому, що наркотик покинув організм, часто застосовують процедуру діалізу. Ніхто не сперечається про те, що спосіб не з дешевих, але він найбільш ефективний і корисний для організму.

ВІДЕО. Як довго затримуються наркотики в організмі?

9 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения