Як зробити чищення особи?

admin 8-27-2014
Кожна жінка намагається застосувати всі свої сили, щоб зробити свою шкіру ідеальною, особливо на обличчі. Краса шкіри неможливо без її чистого та рівного тону. Чистка шкіри обличчя — мабуть, найбільш популярна процедура в нинішніх косметологів. Давайте навчимося чистити свою шкіру своїми руками!

Як зробити чистку обличчя своїми руками?

До очищення шкіри потрібно підходити комплексом, щоб результат був більш приємним і помітним. Так що робіть калитки необхідні матеріали і займемося процедурами.

1. Першим ділом, шкіру слід очистити від пилу, жиру і косметики. Якщо шкіра суха — її слід протерти ватним диском, додавши молочко для вмивання, якщо ж у Вас жирна шкіра — вмийтеся гелем для вмивання. Щоб прибрати залишки косметики, протираємо обличчя тоніком.

2. Наступним етапом потрібно розпарити шкіру. Нанесення пілінгу або скрабу аж ніяк не відкриє пори, тільки розпарювання. У салонах краси ця процедура робиться спеціально облаштованим апаратом вапоризатора.

В домашніх умовах, це робиться з допомогою киплячої води. Потримайте голову над каструлею з киплячою водою, тільки обов’язково дотримуйте техніку безпеки. Бережіть очі. У воду можна додати трави, тоді розпарювання буде більш корисним. Час процедури — 10 хвилин.

3. Тепер доходимо до очищення. Використовуємо пілінг або скраб, але тут також є свої нюанси. Правильно підберіть скраб, краще проконсультуйтеся з косметологом. Після нанесення скрабу, потрібно круговими рухами помасажувати шкіру. Потім змийте її теплою водою.

4. Видалення комедонов. Чистими руками чи обробленими у спирті інструментами видаліть запалені елементи. Краще всього, для початку проконсультуйтеся з косметологом або дерматологом.

5. Обробляємо поранену шкіру перекисом (3%).

6. Наносимо маску для закриття пор. У домашніх умовах це може бути біла глина (каолін), блакитна глина (для проблемної шкіри).

Купуєте в аптеці глину (2 р.) і розводьте її зеленим чаєм до консистенції сметани. Маска повинна пробути 15 хвилин, потім змиваємо теплою водою.

7. Останній етап — заспокійлива маска. Вибирається по типу Вашої шкіри.


ВІДЕО. Як зробити чистку обличчя будинку?

3 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения