Як зробити зуби білішими?

admin 6-27-2014

Білосніжна посмішка — мрія багатьох людей, але не всім це дано. Відкрита посмішка завжди привертає увагу співрозмовників, тим самим надаючи трохи довіри і приємного відчуття в спілкуванні. Мало хто знає, як правильно стежити за зубами, щоб вони були білими, тому ми поділимося з Вами кількома простими способами, які можна використовувати в домашніх умовах.

Як зробити зуби білими?


Відбілити зуби можна не тільки за допомогою різних порошків, але і навіть з допомогою продуктів харчування. Ми розповімо про це нижче, і так почнемо нашу екскурсію у світ процедур по відбілюванню зубів.

Як відбілити зуби за допомогою перекису водню?


Дуже простий і ефективний спосіб, адже саме перекис містить у собі потужні і відбілюючі речовини елементи. Все що потрібно — перекис і щіточка (не зубна) або ватка.

1. Наносимо перекис на щіточку, в невеликій кількості.

2. Наносимо перекис водню на зуби і чекаємо 2 хвилини.

3. Очищаємо ротову порожнину.

Даний спосіб не слід застосовувати дуже часто, перекис водню — сильне речовина, не зловживайте. Бажано чергувати з іншими способами відбілювання.

Як відбілити зуби за допомогою харчової соди?


Один з найпоширеніших методів відбілювання зубів в домашніх умовах. Сода добре очищає камені і наліт, при цьому, не псуючи емаль.

1. Нанесіть соду на зубну щітку.

2. Почистіть зуби.

3. Сполосніть ротову порожнину водою.

Не використовуйте соду частіше, ніж 1 раз в місяць. Не дуже старайтеся під час чищення, не слід довго терти поверхню зубів.

Як відбілити зуби за допомогою лимонного соку?


Напевно, всі знають про користь кальцію для зубів, але мало хто знає про те, що він осідає на зубах. Щоб очистити зуби від нього можна використовувати лимон і поварену сіль.

1. Перемішайте сік лимона з сіллю.

2. Протріть отриманим розчином свої зуби.

Результат на обличчя — жодних каменів і нальоту! Тільки білосніжні зуби.

Про користь овочів для зубів.


Свіжі овочі не тільки цінні для нашого травлення, але і для білизни зубів! Щодня вживайте свіжі овочі, і Ви побачите як в найближчому часі, Ваші зуби стануть білішими.

Чого слід побоюватися?


Є люди, які бажають очистити свої зуби, а є ті, які навпаки погіршують ситуацію своєю поведінкою. На білизну Ваших зубів дуже впливає:

— куріння;

— барвники в продуктах харчування.

Куріння як ми знаємо дуже шкідливо для здоров’я, та до того ж всі шкідливі речовини залишаються на зубах. Жовтизну від куріння вивести дуже і дуже важко.

Про продукти. Намагайтеся якомога менше вживати продукти, що складаються з барвників. Ось кілька з них: кава, чай, ожина, вино, соки, гірчиця і чорниця. Перестати вживати ці продукти, звичайно ж, не реально, але чистити зуби після них — цілком можливо.

ВІДЕО. Як зробити зуби білими?

4 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения