Як зробити презентацію на комп’ютері?

Наш вік – вік комп’ютерних технологій, час, коли все переходить в цифровий формат і створюється на комп’ютері. Сьогодні, на різних заходах, вже не достатньо просто розповісти про свою ідею, її потрібно презентувати як можна краще. Презентації, зроблені на комп’ютері стали відкривати нові можливості, за що і отримали свою величезну популярність. Сьогодні ми навчимо Вас, як створити цікаву презентацію в програмі Powerpoint (входить до складу офісного пакету Microsoft Office).

Поради щодо створення презентації.

1. Щоб не втратити увагу слухачів, намагайтеся робити презентацію не дуже великий.

2. Правильно вибирайте розмір, колір і шрифт, який буде видно і зрозумілий усім.

3. На слайді використовуйте не більше 25 слів.

4. Фон слайдів не повинен зливатися з кольором тексту.

5. Перевіряйте правопис.

Інструкція. Як зробити презентацію в powerpoint?


Крок №1. Правильно підготуйте інформацію, яку Ви бажаєте піднести через презентацію. Не забувайте, що це доповнення Вашої доповіді, а не його заміна.

Крок №2. Запускаємо програму.

Крок №3. Щоб створити презентацію натискаємо: «Файл→Створити→Нова презентація».

Крок №4. Прикрасити свою презентацію можна за допомогою функції «Дизайн→Теми». Серед запропонованих тем, можна вибрати найбільш підходящу за темою вашого виступу.

Крок №5. Всю занесену інформацію можна змінити, змінивши шрифт, колір і розмір тексту.

Крок №6. Так само можна розмістити потрібну Вам інформацію у вигляді графіків, схем, таблиць, малюнків тощо.

За допомогою вкладки «Вставка».

Крок №7. Як зробити презентацію з музикою? Так само як і графічні файли, Ви можете додати музику, встановивши всі налаштування відтворення. У вкладці «Вставка», натисніть «Кліпи», потім «Звук». Після чого з’явиться діалогове вікно, через яке вибираємо потрібний Вам аудіофайл.

Крок №8. Кожну напис або картинку можливо трохи прикрасити, додавши ефект анімації. Вкладка «Анімація», попередньо обравши будь-який елемент.

Крок №9. Перемикання слайдів робимо більш красивим, використовуємо функцію «Перехід до наступного слайда» у вкладці «Анімація». Програма пропонує більше десятка переходів, вибір залишається за Вами!

Крок №10. Після створення презентації можете переглянути, що ж вийшло. Щоб ввімкнути перегляд натиснути клавішу F5 або «Файл→Друк→Попередній перегляд».

ВІДЕО. Як зробити презентацію в Powerpoint?