Як зробити оперу за замовчуванням усі версії?

admin 2-16-2014

2. Зі списку зліва вибираємо браузерOpera» і натискаємо «Використовувати програму за замовчуванням». Натискаємо «ОК» і браузер Opera стане за замовчуванням.


Спосіб №2. (Всі версії Windows).


Натискаємо комбінацію клавішCtrl+F12» «Розширені» «Програми» і ставимо галочку «Перевіряти, що Opera — браузер за умовчанням». Натискаємо «OK», і выполняем перезавантаження програми.

Замість комбінації «Ctrl+F12», натискаємо «Налаштування», потім «додаткове меню», в якому вибираем пункт «Загальні налаштування» «Розширені».


Как сделать оперу по умолчанию - все версии?


Після повторного запуску ви побачите діалогове вікно, про встановлення браузера за замовчуванням, натискаємо «ПроK» і користуємося.


Спосіб №3. (Доак зробити оперу за замовчуванням Windows XP).


1. Відкриваємо →Пуск → Панель керування → Мережа та налаштування → Властивості → Програми → Задати програми → Завдання використовуваних за замовчуванням програм.


2. Вибираємо наш браузерOpera» і ставимо галочку «Використовувати програму за замовчуванням», в кінці всйого натискаємо кнопку «OK».


Спосіб №4. (Доак зробити оперу за замовчуванням при першій установки).


Как сделать оперу по умолчанию - все версии?

Натискаємо на інсталяційний файл, у вікні установки ставимо галочку «Використовувати Opera як браузер за замовчуванням».


Як бачите статті, Оперу зробити стартовою сторінці дуже просто. Так само можете прочитати статтю, як зробити Google Chrome браузером за замовчуванням.

13 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения