Як зробити напис на фото?

admin 1-21-2014


Ви хочете красиво підписати Ваші фото, але не знаєте як? Я розповім два простих способи як зробити напис на фото:


1. Напис в Paint.

2. Напис в Photoshop.

Зробити напис на фото в Paint.

Крок №1. Знаходимо потрібне зображення і доликаем по ньому правою кнопкою миші. Вибираємо графу — Відкрити за допомогою Paint. Підбираємо потрібний колір напису в розділі «Палітра» (Рис.1).

Крок №2. У верхньому меню «Малюнок», прибираємо галочку «непрозорий фон». Вибираємо інструмент «Напис» (Рис.2).

Крок №3. Вибираємо область, де ви хочете зробити напис. З’явиться таблиця з шрифтами, розміром. Якщо не з’явилася, заходимо і ставимо галочку «Вид» à«Панель атрибутів тексту». Вибираємо потрібні параметри для нашої написи і робимо клік лівої клавіші мишки в будь-яку область зображення (Рис.3).

Крок №3. Після отримання написи на фото, натискаємо «Файл» -> «Зберегти як», уыбираем формат, в якому ми хочемо зберегти наше зображення, пишемо ім’я файлу і вибираємо місце, куди зберегти. (Рис.4).

Зробити напис на фото в Photoshop.


Крок №1. Перед початком потрібно встановити Photoshop. Будемо робити прозорий опуклий текст. Натискаємо на зображення правою кнопкою миші, вибираємо «відкрити з допомогою» -> «Photoshop» (якщо у вас не встановлено, у списку його не буде). Вибираємо інструмент «Текст» або «HorizontalTypeTool» (якщо у вас встановлена англійська версія). Набираємо текст, вибираємо розмір, колір і потрібний шрифт (Рис. 1).

Крок №2. У меню вибираємо «Шари» -> «Тиснення». При цьому, ми повинні стояти на шарі, з якими нам потрібно працювати. Справа в нижньому кутку він підсвічується синім кольором (Рис.2).


Крок №3. Після натискання «Тиснення» буде видно результат після чого натискаємо «Так» і зберігаємо наше зображення («Файл» -> «Зберегти як») або можете поекспериментувати з параметрами та параметрами. Далі робимо прозорий текст (праворуч два значення за 100%, беремо друге значення і регулюємо прозорість). Після всіх дій не забудьте зберегти ваше зображення.

24 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения