Як зробити бумеранг з паперу?

admin 9-1-2014

Нарешті прийшло довгоочікуване літо. Час пікніків, пляжного волейболу та веселих розваг. Але часом буває так, що нам надокучає грати у футбол або кататися, під час прогулянки на велосипедах. Як же бути? Що придумати? Як щодо того, щоб зробити бумеранг і незвично провести вільний час?

Якщо сьогодні ми подивимося на історію єгиптян, індійців, марокканців і індіанців навахо, то побачимо, що для цих народів бумеранг був не предметом розваги, а зброєю, за допомогою якого вони добували собі їжу. На сьогоднішній день бумеранг вже не зброя, а предмет розваги та цікавого проведення часу.

Отже, давайте приступимо до того, як же можна зробити бумеранг самому? Який матеріал для цього найкраще підійде?

Як зробити бумеранг з паперу своїми руками?

Орігамі бумеранга з паперу нескладне і досить цікаве проведення часу. Особливо це заняття сподобатися вашим дітям. Проста схема орігамі бумеранга дозволить вам скласти не звичайну фігурку, а невелику іграшку, яка буде не просто літати, як це робить паперовий літачок, але зможе повертатися назад в руку.

1. Для бумеранга з паперу вам знадобиться лист канцелярського паперу формату А4. Найкраще взяти звичайний альбомний листок, який трохи щільніше, ніж звичайний офісний папір. Складіть аркуш навпіл уздовж.

2. Візьміть ножиці і розріжте листок по лінії згину. Тепер вся ваша робота буде пов’язана тільки з однією половинкою листочка.

3. Складіть половинку листочка знову навпіл вздовж і прогладьте місце згину кінчиками нігтів для того, щоб максимально сильно зафіксувати згин. Тепер розгорніть згин назад.

4. Кожну з половинок листка потрібно скласти навпіл і знову розгладити місце згину пальцями. Постарайтеся так підігніть половинки листка всередину, щоб їх краї не доходили до центрально згину на один-два міліметри.

5. Тепер вам потрібно скласти аркуш навпіл, але не вздовж, а впоперек. Пам’ятайте про те, що шви, після згинання повинні бути не зовні, а всередині.

6. Коли ви склали листок навпіл і переконалися, що шви знаходяться в середині, поверніть фігуру так, щоб лінія згину знаходилася зверху. Тепер вас потрібно зігнути трикутником один і другий край листа і пройтися по них кінчиками нігтів. Таким чином, ви зафіксуєте згини.

7. Після того, як ви склали трикутники з країв аркуша, розгорнувши їх назад і вогне всередину. Зверху у вас повинен вийти трикутник.

8. Тепер вам потрібно розгорнути всі орігамі до стану чотири етапи. Фігура, яка повинна у вас вийти відображається на дев’ятій схемою. Потім відверніть праву половину складеного аркуша, так як показано на десятій схемою. Особливо варто звернути свою увагу на складки ромбика. Ретельно пройдіться пальцями по лініях згину.

9. Згідно зі схемою одинадцять ви повинні увігнуті трикутник всередину. Натисніть пальцем внутрішню сторону ромба. Далі зігніть боку всередину, ромба повинен вийти трикутник, складіть навпіл.

10. Далі варто слідувати схемами тринадцять і дванадцять.

11. В кінцевому результаті у вас в руках повинен бути зігнутий листок, який за своїми обрисами буде нагадувати форму бумеранга.

12. Тепер ви повинні спочатку зігнути вздовж нижню частину листка, а потім зробити те ж саме з верхньою частиною орігамі.

13. Зверніть увагу на перекриття середини бумеранга. Привідкрийте бумеранг, витягніть нижню ліву частину і перекрийте її нижньою правою частиною.

14. Коли у вас в руках вже майже готовий бумеранг, вам слід приділити увагу становищу країв ліній згину. Цей момент варто враховувати, так як це зіграє вирішальну роль під час кидків бумеранга.

15. Тепер формуємо два кута по краях. Складіть трикутником обидва кінця бумеранга, пригладьте нігтем, потім розгорніть трикутники і загніть їх усередину.

16. Бумеранг можна прикрасити, зробити з кольорового паперу або дерева. Вид, матеріал і кінцева форма бумеранга буде залежати тільки від вас і вашої фантазії.

Як кидати бумеранг?

Кинути правильно бумеранг з першого разу у вас напевно не вийде, тому не варто засмучуватися і засмучуватися, будьте готові до тренування.

Кидати бумеранг потрібно не всією рукою, а лише поворотом кисті руки. Під час кидка вся сила повинна передаватися кисті руки так, щоб ви могли максимально далеко кидати бумеранг.

Тримати бумеранг також слід правильно, інакше цього кидка у вас не вийде. Тримайте бумеранг за кут посередині або за край. Однак слід враховувати положення лінії згину. Лінія згину верхній частині бумеранга повинна знаходитися зверху, під вашими пальцями.

ВІДЕО. Як кидати бумеранг?

Як зробити, щоб бумеранг з паперу повертався?

Якщо бумеранг не повертається до вас, на це є три причини. Перша причина — ви порушили технологію виготовлення бумеранга. Друга причина полягає в тому, що ви неправильно тримайте бумеранг. Третя причина лежить в основі самого кидка. Якщо ви не подаєте силу на кисть руки, то кидок не виходить правильно, отже і бумеранг не має сили для повернення.

ВІДЕО. Як зробити бумеранг з паперу?

10 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения