Як зробити замок з піску?

admin 8-18-2014

Пісок, пляж, відпочинок — що може бути краще в жарку літню погоду. Є багато цікавих занять, якими можна зайнятися на пляжі — купання, волейбол, метання тарілки та інші. Сьогодні ми розповімо Вам про дуже цікавий і творчому занятті — як побудувати замок з піску.

Як зробити замок з піску своїми руками?

Напевно, неможливо показати, як будує замок, але можна дати правильні поради, які допоможуть Вам у цій непростій справі.

І так, кілька кроків до великої мети — красивому замку на березі моря.

Крок №1. Першим справою — потрібно правильно вибрати місце, точніше вибрати пляж. Якщо Ви бажаєте побудувати великий замок, то зайві люди, діти будуть заважати весь час. Постарайтеся вибрати пляж, де дуже мало людей.

Крок №2. Погода. Будувати бажано тільки в сонячний день, інакше дощ або сильний вітер все зруйнує.

Крок №3. Інструменти. Без них ніяк не обійтися. Буде потрібно два відра, лопата і ніж. Відра потрібні, щоб носити воду, а так само змішувати її з піском, лопата щоб копати пісок, а ніж для невеликих, але важливих деталей в нашому процесі побудови замку.

Крок №4. Розташування замку. Не намагайтеся будувати замок біля самої води, інакше він буде підмиватися і незабаром зруйнуватися. Намагайтеся відійти на 3-7 метрів від води.

Крок №5. Як і в будь-якій іншій будівлі, повинен бути міцний фундамент. Розрівняйте поверхню, видалите всяке сміття і налийте відро води. Добре утрамбуйте пісок.

Крок №6. Будівля замку це як робота скульптора, який з великого шматка дерева або граніту креше потрібну йому форму. Приготуйте велику кількість мокрого піску, і з нього починайте вирізати замок.

Крок №7. Дрібні деталі робіть це дуже акуратно, щоб не пошкодити весь замок. Пісок дуже крихка речовина, з ним треба бути гранично акуратним. З першого разу може нічого не вийде, це майстерність приходить з досвідом.

Крок №8. Можете прикрашати свій замок черепашками і красивими камінцями.

Користуйтеся нашими порадами, і у Вас неотменено вийти гарний замок!

ВІДЕО. Як побудувати замок з піску?

6 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения