Як зробити карту бажань?

admin 7-25-2014

Карта бажань — це все Ваші цілі на одному аркуші паперу. Така карта дуже допомагає розвиватися і прагнути до чогось більшого, змушує нас думати, як ми можемо досягти своїх цілей. Як би це дивно не звучало, але така карта може змінити життя людини, напевно, тому її так радять багаті люди світу.

Як зробити карту бажань своїми руками?


Щоб зробити карту, нам потрібно визначитися, чого ж ми хочемо від свого життя, які у нас є мрії та цілі. Якщо ж Ви знаєте, чого хочете, можете починати робити карту. Нам буде потрібно:

— великий аркуш паперу, ватман;

— кнопки;

— скотч, клей;

— журнали;

— ваші фотографії;

— ножиці;

— олівець, фломастери.

Схема. Як слід розміщувати інформацію на карті бажань?На зображенні ми бачимо, в якому положенні і де потрібно розміщувати наші цілі. Ця схема створена по феншую. Давайте приступимо.

1. Візуально розділимо нашу карту на сектори і почнемо шукати потрібні нам картинки в журналах. Крім картинок, можете написати свої цілі в словесній формі.

Що потрібно писати на карті бажань?Трохи про деяких цілях:

Сектор «Багатство, гроші». Тут бажано написати, яких цілей хочете досягти і рядків. Наприклад «Заробити перший мільйон вже в наступному, 2015 році».

Сектор «Слава, кубки, премії». У цій категорії можете приклеїти фотографії успішних людей, а так само написати бажані досягнення.

Сектор «Сім’я». Можливо, Ви переживаєте не кращий момент у сімейних відносинах, можете написати чого Ви б хотіли досягти, миру, гармонії, любові.

Сектор «Кар’єра». Тут просто необхідно приклеїти фото процвітаючої фірми, і написати такі слова «Я буду начальником фірми N».

2. Приклеюємо потрібні нам картинки по різних розділах і красивими фломастерами пишемо свої цілі.

3. Можете використовувати свої фотографії, коли Ви були дуже щасливі або досягли чергової сходинки в житті.

Творіть, чим більше цілей Ви поставите, тим більшого досягнете. Вибирайте тільки найкраще, розширюйте свою підсвідомість добрими і позитивними настоями.

ВІДЕО. Як зробити карту бажань?

ФОТО. Карта бажань.

3 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения