Як зробити диско-куля?

admin 8-12-2014

Диско-куля — невід’ємна частина будь-крутий вечірки. Він завжди буде стильно і дуже добре виглядати на будь-якому святі. Щоб не витрачати багато грошей, ми пропонуємо зробити його своїми руками, зі звичайних дисків, які пачками валяються у нас вдома.

Як зробити диско-куля своїми руками з дисків?

Все що нам потрібно для диско-кулі — це кілька компакт дисків, пінопластова форма у вигляді кулі, а так само клей і ножиці.

1. Беремо непотрібні компакт диски і починаємо розрізати їх на дрібні частини. Найкраще робити квадратною формою. Ножиці краще взяти міцніше, так як різати диски — справа не з легких.

Намагаємося вирізати шматочки однакової форми, невеликих розмірів. Щоб диски краще різалися, їх можна опустити в киплячу воду. Тільки не варто їх там довго тримати, опустили і відразу ж витягли.

Бережіть руки, розрізаний диск може бути дуже гострим.

2. Беремо пінопластовий шар. Можна використовувати будь-який матеріал, просто нам під руку попався саме цей. Зробимо в ньому невеликий отвір шпажкою, воно знадобитися, щоб прикріпити кулю до стелі.

3. Починаючи від центру кульки — клеєм наші квадратні шматочки диска. Можна використовувати звичайний клей або ж клейовий пістолет.

Куля повністю повинен покритися дисковими елементами. Після чого потрібно встановити кріплення, і куля буде готовий!

ВІДЕО. Як зробити диско-куля?

4 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения