Влаштування вентиляції в підвалі

 

Підтримка оптимальної температури в погребі вкрай важлива, для цього, потрібно здійснити ряд робіт, щоб вентиляція могла функціонувати належним чином. У тому випадку якщо дотримуватися належних правил і з відповідальністю поставитися до роботи, можна не вдаючись до допомоги фахівців, зробити все самому. У цій статті ви дізнаєтеся, як провести вентиляцію в погребі, підвалі.

 

 

 

 

Хорошим варіантом буде встановлення природної системи вентиляції. Така система має на увазі, перш за все, установку двох труб: витяжної та вхідної. Встановлювати ці труби потрібно не поруч, а на певній відстані одну від одної, тільки так може здійснюватися нормальний повітрообмін. Необхідно також звернути увагу на рівні розміщення труб, так як вкрай важливо, щоб вхідний отвір труби був розташований під стелею, тобто зверху від труби, в яку поступає свіже повітря, вона повинна розміщуватись на відстань 50-ти сантиметрів від підлоги. Таким чином, переміщення повітря по трубах буде здійснюватися за рахунок балансу ваги внутрішнього й холодного зовнішнього повітря.

 Влаштування вентиляції в підвалі

Для того щоб забезпечити надійну та стійку тягу вентиляційній трубі, вкрай важливо розташувати її вище коника покрівлі. Також належну увагу слід звернути на утеплення горища, а також на діаметр вентиляційних труб. Вибираючи їх, слід враховувати площу безпосередньо самого льоху.

Принцип функціонування такої вентиляції, обумовлюється двома каналами. Через один такий канал повітря надходить безпосередньо всередину льоху, а через інший, відповідно витягується назовні. Регулювання повітрообміну та рівня вологості в льосі, проводиться за допомогою засувки.