Монтаж натяжної стелі своїми руками

Натяжні стелі набули шаленої популярності в останні роки. Вони чудово прикрашають кімнату, практичні, недорогі, монтаж натяжних стель займає кілька годин. Розгляньмо, як встановити натяжну стелю своїми руками.

 

Примітка: перед тим як робити стелі непогано було б поклеїти шпалери. Повірте так ваш ремонт піде набагато швидше, і потім вам не доведеться підганяти верхній край шпалер під нову стелю.

 Монтаж натяжної стелі своїми руками

Вам знадобитися:

  • Дриль з дюбелями
  • Рівень, лазерний рівень
  • Кілька пар чистих рукавичок
  • Олівець
  • Клей
  • Спеціальний шпатель
  • Світильники для натяжної стелі
  • Будівельний фен
  • Дриль ударна

Крок перший. Провести точні вимірювання поверхні вашої стелі (краще кілька разів себе перевірити). Схематично записати на листку паперу результати своїх вимірів. Зазначте не схемою точне положення всіх комунікацій (стояків опалення, вентиляційні шахти і т.д.). Так само відзначте на схемі розташування вікон і дверних прорізів. Все це знадобиться вам при замовленні матеріалу.

 Монтаж натяжної стелі своїми руками

Крок другий. Замовте матеріал для роботи. А також: напрямні для натяжної стелі, дюбелі, клей, світильники.

Крок третій. Покладіть куплений матеріал в тепле місце, і займіться установкою направляючих. Встановлюються вони схоже на плінтуси – стик в стик. Кут робиться так само як і при установці плінтусів, відступаєте від кінця направляючих 0,5 см і ріжете по куту 45 градусів. У зустрічній направляючої так само. Звичайна висота установки напрямних близько 80 мм.

 Монтаж натяжної стелі своїми руками

Крок четвертий. Займіться здійсненнями робіт по електриці. Закріпіть на стелі основу під світильники. За допомогою лазерного рівня відзначте на підлозі розташування центрів світильників. Постарайтеся не стерти і не збити позначки в процесі робіт.

 Монтаж натяжної стелі своїми руками

Крок п’ятий. Розгорніть куплений матеріал. Підвісьте його на прищіпках по кутах у вашій кімнаті. Тепер починайте процес монтажу. Розігрійте матеріал, він повинен збільшитися приблизно на 10%. Не допускайте його перегріву. Від середини вашої стелі починайте натяжку матеріалу. Тобто спочатку закріплюєте матеріал з одного боку, натягуєте і кріпите з іншого боку. Натяжку здійснюйте тільки в одну сторону! Кріплення здійснюється за допомогою замків в направляючих.

 Монтаж натяжної стелі своїми руками

Крок шостий. Тепер нам знадобляться мітки на підлозі зроблені нами за центрами світильників. Переносимо ці позначки на вашу стелю, і клеєм на неї кільця світильників таким чином, що б позначки виявилися точно в центрі.

Кільця повинні бути приклеєні як слід інакше матеріал розійдеться в тих місцях де ви схалтурили.

 Монтаж натяжної стелі своїми руками

Крок восьмий. За допомогою ножа для паперу виріже частина матеріалу, всередині наклеєних кілець. Встановіть світильники і лампочки. Провітріть приміщення відкривши балкон і вікна.