Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Маленькі будинки можуть бути надзвичайно красивими і затишними. Сьогодні талановиті архітектори розробили безліч професійних проектів для невеликих житлових будинків від 50 м². Численні ескізи будинків – це, перш за все, широкий спектр унікальних композицій, які передбачають нижчі витрати на будівництво і експлуатацію даних конструкцій. Широкий асортимент і приваблива стилізація фасадів дозволяє адаптувати маленький будиночок до індивідуальних потреб навіть найвибагливіших людей. Насолоджуйтесь проектами маленьких будинків, вибираючи для себе найбільш підходящий варіант.

 

Чому невеликі будинки сьогодні так популярні?

За наявними даними, сучасні люди найчастіше шукають невеликі двокімнатні квартири. Квартири, які можуть забезпечити більше комфорту сім’ї, фактично починаються від 60 м². На цій площі розробники часто створюють три невеликих приміщення, де можна комфортно жити і розмістити все найнеобхідніше. На жаль, квартира площею 60 м² коштує недешево, особливо в великих містах. А квадратний метр у вашому власному домі завжди буде дешевше, ніж у квартирі багатоповерхівки, важливим фактором зараз є також вартість комунальних послуг – отопити невеликий будинок зимою буде значно легше.

 Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Можливо, варто подумати про всі плюси і вибрати невеликий будиночок? Якщо у нас вже є частина землі,  то можна легко на ній звести бюджетну житлову споруду, особливо якщо ви правильно підберете будівельні та оздоблювальні матеріали, визначитеся зі структурою даху, кількістю поверхів, наявністю гаража і мансарди. Маленький будинок – відмінний економ-варіант для невеликої сім’ї, пари або самотньої людини.

 Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Маленькі приватні будинки: який розмір вибрати?

Розмір потенційного проекту маленького будинку є важливим критерієм вибору, згідно з яким людина шукає оптимальний варіант житла. У колекції невеликих будинків можна знайти споруди з корисною площею до 150 м², будівлі до 110 м² і плани до 80 м². Будівництво дуже невеликого будинку, наприклад, в 60 м² може також стати ідеальною альтернативою купівлі квартири середнього розміру, тому багато хто вибирає саме це рішення. Ваш власний будинок – це в першу чергу покращений комфорт сімейного життя, але також власний сад, особистий гараж і альтанка.

 Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Цікаві проекти маленьких будинків

Всі проекти, включені до групи маленьких будинків, підходять для самостійної реалізації. Індивідуальні плани можуть бути використані в щільно забудованих районах. Завдяки тому, що одна зі стін позбавлена ​​вікон, вона може бути ближче прибудована або навіть прикріплена до існуючої будівлі. З передньої сторони, крім входу і гаража, може бути встановлена ​​котельня, іноді пральня. Житлова кімната розташовується на протилежній стороні будівлі майже завжди, коли план будинку передбачає гараж на рівні першого поверху. У дизайні будинку сучасного малого проекту, в якому планується будівництво гаража під будівлею, ще простіше створити сонячну вітальню. Це особливо вигідно в разі інвестицій на вузьких ділянках при в’їзді з півдня.

 Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Будиночки з мансардою

Найпопулярнішими маленькими будинками є будинки з горищем. Основною перевагою такого будівництва є поділ на денну та нічну частину будинку відповідно до природного розташуванням поверхів. Проекти невеликих будинків з мансардою через менші площі будівель можуть бути реалізовані на невеликих ділянках, в порівнянні з одноповерховими будівлями приблизно такого самого розміру.

 Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Міні-будинки з підвалом

Це група об’єктів, рекомендується перш за все людям, які хочуть будувати будинок на схилі. Такий ландшафт вимагає вибору відповідного проекту з повним або частковим підвалом, який найкращим чином використовує природні умови грунту. Дизайн маленького будинку з цокольним поверхом також варто розглянути при будівництві на вузькій ділянці. Помістивши котельню або пральню в підвал, ви отримуєте додатковий простір на першому поверсі, який, безумовно, буде корисним для створення ще однієї кімнати.

 Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Маленькі багатоповерхові будинки

Проекти невеликих двоповерхових будинків, пропонують жителям більш просторий і зручний інтер’єр. Завдяки повній висоті другого поверху, ви можете спроектувати широке скління в приміщеннях, що прекрасно висвітлює весь інтер’єрний простір. Відсутність ухилів на мансарді також забезпечує більшу свободу дій. Сучасні проекти маленьких і вузьких двоповерхових будинків обов’язково сподобаються тим людям, які хочуть стати господарем міні-вілли.

 Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Невеликі одноповерхові будинки

Одноповерхові будинки відрізняються функціональністю з чітким поділом використовуваної зони. Будівлі в один поверх зачаровують природним зв’язком з садом, а переваги використання інтер’єрів будуть оцінені, перш за все, сім’ями з дітьми і людьми похилого віку. Розширення горища дає можливість збільшити корисну площу будинку.

 Маленькі будинки: красиві міні-проекти в оригінальних ідеях

Маленькі будинки – це повний спектр стилістично різноманітних будівель. Тут ви знайдете цікаві проекти невеликих традиційних будівель, характер яких підкреслюється архітектурними деталями, такими як: колони, аркади, виступи, тераси, декоративні віконні прорізи. Люди, які цінують сучасну архітектуру, знайдуть широкий вибір з категорії «маленькі будиночки в стилі модерн», які відповідають поточним тенденціям мінімалізму з унікальним плоским дахом. Вибір тільки за вами!