Як змонтувати крокви в приватному будинку

Необхідно придбати будматеріал з дерева хвойних порід дерева. Бруски підбираються відповідно для застосування їх у виготовленні крокв. Якісний пиломатеріал повинен мати рівні краї з усіх боків і по всій довжині деревини. Вона не повинна містити велику кількість сучків і тріщин. Для виготовлення крокв підбираються, бруски 150 * 100 мм такі матеріали будуть мати найбільшу міцність. Деревина таких будматеріалів повинна бути добре висушена і покладена під навісом. Оптимальним варіантом будуть бруски є його довжиною в шість метрів.

 

Доставку матеріалу виконують на вантажних автомобілях або тракторах з причепами, а навантажують за допомогою крана маніпулятора і широких ременів, що витримують велику вагу. В машинах під бруски підкладають, дошки в кожному ряду це сприяє рівномірному розподілу навантаження.

 Як змонтувати крокви в приватному будинку

Підготовчі роботи

На ділянці землі готують місце під укладку брусків і їх укриття від дощів і вологи. На землю укладають короткі дошки під бруски і ретельно вирівнюють їх за рівнем. Розвантаження брусків виконують краном маніпулятором з особливою обережністю і підвищеною увагою. Кожен шар будматеріалу перекладається короткими дошками однакової товщини. Ретельно укладені матеріали зверху ховаються листами шиферу і притискаються. З торців потрібно бруски залишити відкритими для продування їх вітром це необхідно для видалення вологи і швидкому висиханню деревини. При монтажі крокв важливо дотримуватися техніки безпеки.

 Як змонтувати крокви в приватному будинку

Можна збирати крокви на місці їх установки закріплюючи їх цвяхами попередньо просвердливши отвір. Але такий спосіб збірки найбільш складний і трудомісткий вимагає великого досвіду роботи. Іншим варіантом зборки і кріплення крокв є закріплення всіх брусків на землі. На заздалегідь підготовленому рівному майданчику розмічаються бруски за розміром. Розмітку матеріалу виконують олівцем по дереву і дисковою пилкою розпилюють бруски. Розмічені і розпиляні бруски укладаються на землю і приступають до їх закріплення. Важливо при складанні перевіряти рівнем горизонтальність і вертикальність брусків, а також виконувати вимірювання діагоналей. Щоб конструкція з брусків була жорстка і міцна її зміцнюють брусками, поперек утворюючи кріпильні елементи. Кріплення конструкції виконують за допомогою електродрилі та металевих шурупів різної довжини.

 Як змонтувати крокви в приватному будинку

Перед встановленням крокв потрібно укласти на поверхню гідроізоляційний матеріал. Краще укладати руберойд з вмістом піску він є найкращим матеріалом гідроізоляції. За допомогою мотузки потрібно підняти готові крокви і встановити їх за рівнем визначаючи вертикальність конструкції. Крокви необхідно прикріпити до стіни застосовуючи ковані скоби. Між собою конструкція закріплюється за допомогою брусків і металевих цвяхів. Результат цієї роботи залежить багато в чому від дотримання всіх вимог в процесі складання і монтажу крокв.

Висновок можна зробити такий: монтування та збирання крокв приватного будинку це робота, що вимагає уважності і акуратності. Потрібно чітко підготувати всі матеріали і виконати якісну збірку конструкції.