Актуальні проблеми при поклейці шпалер

Шпалери в будинку можна поклеїти самостійно, не вдаючись до послуг майстрів. Це зробити досить легко, якщо знати про всі нюанси цієї роботи. Давайте розглянемо найпоширеніші проблеми, що виникають при поклейці шпалер.

 

Нерівності стіни при ремонті

Навіть маленькі нерівності стіни можуть значно погіршити зовнішній вигляд шпалер. Щоб уникнути проблем з цим необхідно ретельно підготувати робочу поверхню: вирівняти її, зашпаклювати та ретельно затерти наждачним папером. І вже після проведення всіх цих процедур рекомендується приступати до нанесення на стіну грунтовки.

 Актуальні проблеми при поклейці шпалер

Криві смуги

Не варто розраховувати навмання та хороший окомір при наклеюванні шпалер. Потрібно йти напевно! Для цього беремо рівень, звичайний чи лазерний або, якщо у вас його немає прив’язуємо грузик до нитки, і так помічаємо й відмальовуємо вертикальну лінію. Орієнтуючись по ній, наклеюємо першу смугу шпалер, а наступні клеїмо впритул до першої.

 Актуальні проблеми при поклейці шпалер

Просвічуються плями

Такі проблеми можуть виникнути з тонкими шпалерами. Щоб цього уникнути треба тонувати всі плями на стіні (різні затірки, сліди від розеток і т. Д.).

 Актуальні проблеми при поклейці шпалер

Проблема з вирізом під розетки й вимикачі

Подібна проблема виникає практично при кожному ремонті квартири, як же з нею боротися? В ідеалі краще відключити електрику в приміщенні й розібрати зовнішню частину приладів. Потім наклеїти шпалери й канцелярським ножем зробити отвори в потрібних місцях. Після чого зовнішня частина розеток і вимикачів ставиться на місце, приховуючи нерівні краї вирізаних ділянок, закріплюється й електрика включається знову.

 Актуальні проблеми при поклейці шпалер

Здуття шпалер

І ще одна поширена проблема – бульбашки на шпалерах. Причини тут можуть бути різні, але схеми виправлення схожі. Беремо шприц, заповнюємо шпалерним клеєм, протикаємо міхур і заповнюємо його. Після цього вирівнюємо цю ділянку сухим валиком.