Як зробити римські штори?

admin 6-17-2014

Сьогодні ми поділимося з Вами секретами, як можна виготовити римські штори своїми руками. Чому саме ці штори? Відповідь проста — вони дуже зручні, красиві, завжди підійдуть під обстановку будинку, зовсім неважливо який інтер’єр в приміщенні.

Схема. Римські штори.


Як зробити римські штори своїми руками?


Зробити римські штори — справа не з легких, потрібно докласти максимум зусиль і тоді все вийде. Для початку приготуйте потрібні Вам матеріали:

1. Тканина для штор (тут перед Вами відкривається величезний вид забарвлень і малюнків, напевно зможете підібрати собі по стилю).

2. Старі жалюзі.

3. Клей для тканини.

4. Швейна машинка.

Крок №1. В першу чергу, необхідно виміряти віконну раму і визначитися з розмірами штор. Визначившись з розмірів, вирізаємо тканина, додавши до ширині і довжині по 2 див.

Крок №2. Краю штор слід загорнути і прострочити. Праскою можна загладити краю.

Крок №3. Приступаємо до роботи з каркасом та перероблення старих жалюзі. Знімаємо всі горизонтальні поперечини, залишаємо лише карниз і мотузки.

Крок №4. Тепер Вам потрібно визначитися, скільки каскадів Ви бажаєте бачити. В нашому випадку, висота відступу становить 15 див. Відзначте всі лінії, нанесіть клей на старі поперечини і приклейте їх на зазначену ділянку. Повторіть це на всіх елементах.

Крок №5. Приєднуємо наш карниз з мотузками. Їх слід протягнути через всі отвори перекладин і закріпити знизу (як і було закріплено, на старих жалюзі).

Ваші римські штори готові! Перевірте підьомний механізм і можете встановлювати на вікна!

ВІДЕО. Як зробити римські штори?


4 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения