Як з старого вікна зробити нове?

admin 9-1-2014

Дерев’яні вікна мають масу позитивних якостей, в порівнянні з пластиковими вікнами. Це і екологічність, міцність матеріалу. Якщо Ви маєте старі дерев’яні вікна, необов’язково їх викидати — їх можна відреставрувати. Щоб зовнішній вигляд вікон став привабливим і сучасним, необхідно зробити ремонт вікон. Щоб зі старого вікна зробити нове прочитайте нашу статтю.

Як відреставрувати старе вікно своїми руками?

Щоб зі старого дерев’яного вікна зробити нове, необхідно:

— шпаклівка по дереву;

— шпатель еластичний;

— папір для шліфування (зернистістю 150 і 200);

— будівельний фен;

— ножик;

— грунтовка;

— фарба або лак для дерева;

— пензлик.

1. Для початку необхідно зробити огляд вікна, скла та рами на наявність великих недоліків і пошкоджень. Якщо все гаразд, можна приступати до зняття старої фарби.

2. Щоб стара фарба відстала краще від поверхні дерева, її потрібно обдути феном. Подути феном необхідно приблизно 3-5 хвилин до того, як фарба стане м’якою. Зняти її можна металевим шпателем. Стару замазку теж потрібно зняти.

3. Коли з вікон знята вся фарба ми можемо приступити до шліфування поверхні наждачним папером. Далі просочуємо вікно грунтовкою, щоб запобігти гниттю дерева і відшаровування шпаклівки. Ті нерівності, що залишилися після шліфування, ми зашпаклевываем спеціальною шпаклівкою для дерева.

4. Після повного висихання, знову необхідно зашліфувати нерівності.

5. Тепер ми можемо приступити до фарбування наших вікон. Потрібно визначитися з дизайном — це кольорові вікна або залишимо натуральний колір, але розкриємо лаком. Вибравши відповідний матеріал, відливаємо частина фарби в окрему баночку і приступаємо до фарбування. Для якісного покриття фарбувати необхідно 2-3 рази.

6. Після висихання вікна вставляємо назад в коробку, при наявності щілин — обробляємо герметиком.

Ось і все, наші нові «старі» вікна готові!

ВІДЕО. Ремонт старих дерев’яних вікон.

7 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения