Як зробити квартиру прохолодніше?

admin 8-28-2014

Кондиціонер — ідеальна річ у жарку літню погоду, але не всі собі можуть дозволити його встановити. Багатьох бентежить ціна такого апарату, багатьох його шкідливість, адже дуже часто люди застуджуються від неправильного використання кондиціонером. Ми бажаємо допомогти Вам трохи охолодити Вашу кімнату та дамо кілька корисних порад.

Кондиціонери з’явилися зовсім недавно, тому коштів боротьби проти спеки накопичувалися роками, і їх існує дуже і дуже багато. І так, почнемо!

Як знизити температуру в квартирі?

Перший і дуже ефективний спосіб — це «Дзеркальні вікна». Заклеюємо всі вікна спеціальною плівкою з відбиваючим ефектом. Ціна такого засобу захисту Вас не засмутить, коштує вона копійки, але ефект того вартий. Захищає Вашу кімнату від попадання променів, тим самим зменшується нагрівання кімнати сонцем. Якщо ж не змогли знайти спеціальну плівку — скористайтесь фольгою, можна навіть харчовий.

Так само слід закривати вікна в спеку понад 30 градусів. Якщо залишити відкриті вікна, ми запустимо гаряче повітря. Провітрюйте кімнату вночі, а вдень закривайте вікна.

Рушникосушки — якщо у Вас вони присутні, краще обернути фольгою, інакше вони будуть нагрівати повітря, як у ванній кімнаті, так і в квартирі в цілому.

Водні процедури — як можна частіше розпорошуйте холодну воду по кімнаті, на штори. Так само слід прибрати килими і мити підлогу холодною водою час від часу.

Лід — напевно Ви не здогадувалися, що його можна застосувати не тільки для напоїв і ран. Ось непоганий спосіб зробити собі кондиціонер:

1. Беремо велику пляшку з водою і ложем її в морозилку.

2. Коли вода охолоне, піт пляшку підставляємо невелику тарілку і ставимо її напроти вентилятора.

Таким чином, Ваш вентилятор буде ганяти холодний, приємний повітря. Таким чином, ми отримуємо ефект невеликого кондиціонера.

Їжа — слід пам’ятати, що приготування на плиті, а особливо в духовці дуже піднімає рівень температури не тільки на кухні, але і в квартирі. У найспекотніші дні, постарайтеся готувати щось холодне, не використовуючи плити.

Одяг — носіть речі тільки з натуральної тканини, одягайтеся легко, так буде простіше переносити спеку.

Ось такі поради, сподіваємося, вони Вам знадобляться!

ВІДЕО. Як зробити квартиру прохолодніше?

3 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения