Як змити побілку зі стелі?

admin 8-27-2014

Сьогодні ми розповімо як швидко і просто змити побілку зі стелі. З цією проблемою стикалися багато, тому ми вирішили підказати правильне рішення у цій справі. Білення — це старий спосіб зробити стелю білим і гарним, але тепер вона виходить з моди, адже придумано вже багато інших засобів. Якщо Ви надумали робити ремонт — знімати побілку доведеться, і потрібно знати, як правильно це зробити, бо ці знання прискорять процес роботи.

Як швидко змити побілку зі стелі?

Перед тим як почати знімати побілку, слід пам’ятати деяку інформацію, яка допоможе зробити цю роботу швидше і легше. По-перше, знайте, радянська побілка — це страшна річ. Дуже часто вона намертво приклеюється до плити, і зняти її дуже важко.

По-друге, при знятті побілки, буде утворюватися багато пилу і бруду, так що краще відразу винести всі речі з кімнати, або ж накрийте їх клейонкою.

Є два варіанти змивки побілки — суха і волога. При вологого пилу буде набагато менше. Сухий і так зрозумілий, розглянемо вологий спосіб.

Вологий спосіб.

1. Рясно змочують стелю гарячою водою, тільки не весь відразу, невелику частину.

2. Чекаємо кілька хвилин.

3. Знову змочують гарячою водою і чекаємо, поки побілка вбере в себе достатньо вологи.

4. Шпателем знімаємо побілку. Краще всього буде взяти скребок для видалення старої фарби, їм буде набагато зручніше працювати.

В кінці змивки, можете пройтися вологою мочалкою по всій поверхні, щоб краще підготувати стелю для шпаклівки.

ВІДЕО. Як змити побілку зі стелі?

2 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения