Як зробити пуфик своїми руками?

admin 7-11-2014

Пуф це не тільки предмет інтер’єру, але і дуже функціональна і практична річ. Він не займає багато місця, але завжди красиво доповнить Ваш інтер’єр. Сьогодні, ми покажемо, як зробити пуфик своїми руками, з найпростіших речей, які є у кожного, і це буде набагато дешевше, ніж купувати його в магазині.

Щоб пуфик прослужив Вам тривалий час, потрібно правильно вибрати тип конструкції, але ще більше часу приділити тканини. Бажано використовувати меблеву тканину 3 або 4 категорії, яку Ви зможете знайти у багатьох магазинах свого міста.

Щоб Вам був доступнішим матеріал, Ми підготували для вас дві статті про те, як можна зробити пуфик з різними основами в середині:

— зробити пуфик з пластикових пляшок;

— зробити пуфик з дощок.

Як зробити пуфик з пластикових пляшок своїми руками?


Цей пуфик можна зробити за лічені години, і не потрібно возитися з шурупами, дошками, дрилем. Все що нам потрібно, це:

— пластикові пляшки (всі повинні бути однієї висоти);

— поролон;

— картон;

— скотч;

— тканина.

Приступимо до справи!

1. Визначтеся з розмірами пуфика, формою, підрахуйте, скільки буде потрібно пляшок, і підготуйте їх. Пляшки повинні бути з закрученими кришечками.

2. Почніть з’єднувати пляшки в жорстку конструкцію. Зверху і знизу пляшок, варто приліпити картон дуже великої щільності. Не шкодуйте скотчу, тоді ваш пуфик буде більш стійкий.

3. Тепер, будемо обшивати наш пуфик поролоном. Щоб зробити це якомога краще, виріжте три частини: вгору, вниз і хатину.

ВАЖЛИВО! Коли будете вирізати заготовки, додайте пару сантиметрів до всіх частин, щоб прошивати було легше.

4. Те ж саме робимо і з тканиною. За розміром пуфа, вирізаємо потрібні частини, і обшиваємо його. Бажано щоб шви були в середині пуфика.

Як зробити пуфик з дощок?


Пуфик з дощок вийти більш трудомістким, ніж попередній варіант, але є і свої плюси — більш довговічний, адже конструкція буде більш надійною і міцною.

Нам знадобитися:


— дошки, ДСП;

— бруски розміром 4х8х8 см;

— меблеві колеса;

— ПВА;

— залізні куточки;

— саморізи;

— поролон;

— тканина для оббивки.

1. Так само як і в попередньому варіанті, спочатку потрібно визначитися з розмірами, і тільки тоді приступати до роботи.

2. Вирізаємо з ДСП потрібні нам сторони (вгору, вниз, бічні сторони).

3. Ліпимо короб з допомогою куточків, саморізів і дощок. Не забудьте перевірити рівність усіх кутів, щоб він вийшов правильної форми.

4. Змастіть клеєм всі стики.

5. Прикріплюємо бруски нижні кути (у середині короба). З зовнішньої сторони короба, в тих же місцях, приліплюваний колеса.

6. Приступаємо до роботи з поролоном і тканиною. Щоб пуфик був м’яким, його потрібно обмотати декількома шарами поролону.

7. Обтягуємо тканиною наш пуфик, поверх поролону і він повністю готовий!

ВІДЕО. Як зробити пуфик в домашніх умовах?

7 0

Схожі новини

Оставить комментарий

*Поля обязательны для заполнения