Адмін - 4-09-2014, 12:23

Как сделать кормушку для кур? Кожен господар знає, що правильно побудована годівниця для домашніх тварин економить час і сили. Так, як зазвичай, щоб Ви їм не кинули, все це буде безперешкодно затоптано. Зайві розтрати при розведенні птахів нам не потрібні. Та купівля таких годівниць теж обійдеться в копієчку. Краще всього буде самостійно виготовити годівниці для курей.

Адмін - 19-08-2014, 14:25

Как сделать клетку для кролика? Багато людей хочуть тримати вдома якусь живність, і кролики - найкращий варіант. Вони не вимагають занадто багато уваги, швидко набирають вагу і дають дуже корисне і смачне м'ясо. Щоб і кроликам, і Вам було зручно - потрібно спорудити гарну клітку.

Адмін - 11-08-2014, 16:25

Как сделать бантик для йорка?      Бантик - це один з найголовніших прикрас Вашого улюбленця, йоркширського тер'єра. Ви можете подбати про своє меншому одного, і зробити гарний для нього бантик, своїми руками. Давайте приступимо!

Адмін - 3-07-2014, 13:40

Как сделать внутримышечный укол собаке?    Собаки - наші маленькі друзі, які завжди нас радують своєю присутністю і добротою. Але, на жаль, вони, як і люди, можуть хворіти. Тому ми, як їх перші друзі, повинні брати на себе ініціативу і лікувати їх як можна краще. Іноді це просто обходитися масажами. А іноді потрібно навіть шприц в руки взяти.

Адмін - 3-07-2014, 13:31

Как сделать внутримышечный укол кошке? Наші менші друзі, так само як і ми вимагають догляду і уваги. Кішки так само хворіють, як і ми, і так само потребують ліки, а іноді і в уколах. Зробити укол кішці будинку, зможе кожен власник самостійно. Все що потрібно - знати, як і куди, саме це ми Вам і розповімо!