Адмін - 25-08-2014, 22:07

Как сделать красивую талию? У цьому світі дуже мало жінок, яких влаштовують їх фізичні дані. Зустріти їх велика рідкість, більшість же завжди скаржиться на ноги, груди, талію та інші частини тіла. Але на щастя, багато хто прагнуть до красивої та стрункої фігури і це радує. Сьогодні ми розповімо, як можна зробити красиву талію будинку.

Адмін - 5-08-2014, 21:03

Как сделать сальто вперед?    Сальто вперед - базовий елемент, після навчання, якого перед Вами відкриються нові можливості. Після нього Ви зможете навчити більш складні і привабливі трюки і елементи. Головне для навчання, пам'ятати кілька правил і тоді все вийде. Не з першого разу звичайно, але все-таки вийти.

Адмін - 3-08-2014, 22:06

Как сделать лямки для турника? Якщо Ви багато часу проводите біля турніка, то напевно знаєте про користь лямок. Завдяки цьому простому винаходу, турнік постає в новому світлі, адже перед Вами відкривається багато можливостей. Основним завданням лямок є страховка, під час виконання різних трюків.

Адмін - 24-07-2014, 15:47

Как сделать солнышко на турнике?           Сонечко - дуже непростий трюк на турніку, але якщо мати бажання, можна подолати. Цей трюк буде дуже простим для одних людей і дуже важким для інших, але все ж навчитися йому не так вже й складно. Наберіться терпіння, переборіть свій страх і давайте вчитися робити сонечко на турніку!

Адмін - 23-07-2014, 16:36

Как сделать штангу? Здорова людина, це спортивний чоловік. Красиве і здорове тіло - ось результат спорту, і саме цього хочуть досягти, безліч людей. Існує безліч видів спорту, тисячі спортивних інструментів, і сьогодні ми розповімо, як зробити один дуже поширений - штангу.