Адмін - 2-09-2014, 22:30

Как сделать игрушку из носков? Хочете гарну м'яку іграшку, але немає грошей на її покупку? Тоді все доводиться робити своїми руками. Що тільки можна придумати з підручних засобів, шкарпетки - не виняток, з них можна створити масу красивих і цікавих іграшок.

Адмін - 2-09-2014, 21:20

Как сделать цветок из воздушных шаров? Які тільки квіти ми вже не робили, і з цукерок, і з паперу, але сьогодні ще більш цікавий варіант - квіти з повітряних кульок! Такі квіти завжди виглядають радісно, і отримувати їх дуже приємно. Давайте розглянемо інструкцію і навчимося їх робити!

Адмін - 28-08-2014, 16:03

Как сделать детскую площадку? Кожен батько намагається зробити для своєї дитини все найкраще, і для цього не завжди потрібно багато грошей. Сьогодні ми розповімо, як зробити ігровий майданчик для дітей, своїми руками. Доведеться чимало попрацювати, але ж воно того варто, тим більше що купити майданчик дуже дорого. У цій справі головне вміти користуватися інструментами і трохи фантазії.

Адмін - 1-08-2014, 09:02

Как сделать пластилин?     Пластилін - дуже веселе заняття, яке так подобається більшості діток. Навіть найменші завжди раді такому заняттю, але є проблема - іноді діти його їдять. Щоб уникнути будь-яких негативних наслідки, ми рекомендуємо Вам, молоді мами, самим готувати пластилін, які діти зможуть навіть їсти.

Адмін - 8-07-2014, 09:09

Как сделать конфетти? Купа солодощів, веселощі, хлопавки і конфетті - це атрибути більшості свят. Сьогодні ми ознайомимо Вас з дуже цікавим і захоплюючим заняттям - створенням конфетті в домашніх умовах. Доведеться чимало попрацювати ножицями, дироколом, але це тільки піде на користь!