Адмін - 1-09-2014, 10:25

Как сделать грядку? Якщо у Вас є бажання вирощувати що-небудь у себе вдома, Ви можете самостійно зробити хорошу грядку. Ваша грядка буде давати прекрасний урожай, іноді, навіть кілька разів на рік. Існує чимало різновидів грядок для саду, городу і навіть балкона. У цій статті ми хочемо поділитися варіантом високих грядок.

Адмін - 20-08-2014, 12:14

Как сделать горшок для цветов? Красиві вазони є у кожного вдома. Це невід'ємна частина інтер'єру, яка несе свою свіжість і красу на весь будинок. Щоб підкреслити красу вазонів, їх можна розмістити в стильний горщик, зроблений своїми руками. Давайте подивимося, що можна зробити і як поліпшити свій інтер'єр.

Адмін - 18-08-2014, 10:57

Как сделать шезлонг?      Шезлонг - важлива частинка на кожному садовій ділянці, яка допоможе господарям добре відпочити в теплу пору року. Так само шезлонг послужить гарним атрибутом Вашого садового інтер'єру. Шезлонги, зроблені своїми руками, з натуральних матеріалів володіють рядом переваг, за що і отримали велику популярність.

Адмін - 16-08-2014, 15:45

Как сделать лебедя из шин?     Лебідь з автошин - дешевий варіант прикраси Вашого ділянки. Непотрібні покришки є майже у кожного водія, вони валяються в гаражі під приводом «Коли-небудь стати в нагоді». Настав час застосувати їх - давайте зробимо лебедів!

Адмін - 16-08-2014, 15:39

Как сделать бассейн? Басейн, прохолодна водичка - найбажаніше місце в жарку пору року. Якщо на Вашій ділянці є хоч трохи вільного місця - можна сконструювати невеликий басейн, який порадує не тільки Вас, але і рідних. Давайте розберемося, як можна зробити басейн своїми руками.