Адмін - 6-08-2014, 14:38

Как сделать воблер? Про цінності воблера може розповісти будь-який досвідчений рибалка. Вони знають, наскільки важливий і корисний цей простий на вигляд інструмент для лову риби. Щоб не витрачати гроші на покупку воблера, ми пропонуємо зробити його своїми руками. Це не займе багато часу і обійдеться Вам в копійки.

Адмін - 4-08-2014, 09:10

Как сделать ловушку для комаров?     Літо - сезон відпусток і приємного проводження часу на природі або біля моря. Порушити Ваш відпочинок можуть всім відомі - комарі! Сьогодні ми розповімо простий спосіб, Як зробити пастку для комарів з підручних засобів.

Адмін - 29-07-2014, 22:29

Как сделать поплавочную удочку?       Рибалка - одне з особливих і улюблених занять майже всіх чоловіків, адже це час відпочинку, який можна насолодитися шумом ріки, а так само випробувати себе в лові риби. Найкраще для такого відпочинку підходить ловля риби на вуличку з поплавцем, можна ловити прямо з берега або з човна. Давайте розглянемо, як зробити вудку для такої риболовлі.

Адмін - 24-07-2014, 15:58

Как сделать ящик для вяленья рыбы? Смачна, в'ялена риба - ось найкраща добавка до пива в хороший приємний вечір з друзями. Щоб заощадити гроші, і не купувати в магазині в'ялену рибу, Ви можете зробити її самі. Як? Дуже просто і недорого, потрібно лише докласти трохи зусиль.

Адмін - 17-07-2014, 10:23

Как сделать компас?      Компас - просто необхідний інструмент в будь-якому поході. Але він не завжди з нами, і тому іноді виникає необхідність робити його з підручних засобів. Існує багато способів зробити компас. Сьогодні ми розповімо Вам про самому простому способі, який зможе зробити кожен.