Адмін - Сьогодні, 12:28

Как сделать 3d очки своими руками? Дуже довгий час ми насолоджувалися переглядами різних фільмів і серіалів у простому форматі, не додаючи ніяких спецефектів. Але технології не стоять на місці - і зараз складно уявити собі перегляд будь-комедії, мелодрами або мультфільму не використовуючи 3d очок, які зраджують обсяг і більш високу реалістичність всього, що ми бачимо на екранах.

Адмін - Сьогодні, 00:07

Как сделать свисток своими руками? Найцінніший подарунок - це подарунок, зроблений своїми руками! Щоб зробити його цікавим, оригінальним, незвичайним Вам знадобиться не так вже багато часу і сил! Головне - це бажання. Якщо у Вас воно є, то ця стаття саме для Вас.

Адмін - 30-08-2014, 12:12

Как сделать краскопульт?    Мініатюрний фарбопульт - відмінний помічник для будь-якого господаря. Завдяки цьому винаходу, процес фарбування став більш приємним та легким. Зробити його можна своїми руками - це добре, адже в магазині ціни на такий агрегат дуже і дуже високі. Давайте зробимо собі фарбопульт і займемося корисними справами будинку.

Адмін - 15-08-2014, 09:25

Как сделать небесный фонарик?      Небесні ліхтарики - приголомшливе видовище, завдяки дуже простим винаходам. Ліхтарик має дуже просту конструкцію, що означає - його можна зробити своїми руками! На це піде зовсім небагато матеріалів, які нині стоять сущі копійки.

Адмін - 14-08-2014, 21:48

Как сделать винтажные часы? Годинники завжди були важливим елементом декору і надавали інтер'єру свого смаку і елегантності. Вінтажні годинник як ніщо інше підкреслить Вашу кімнату, стиль і красу. У магазині, такі годинники обійдуться Вам в кругленьку суму, але навіщо витрачати гроші, якщо все можна зробити своїми руками!?