Як зробити 3d окуляри своїми руками?

Адмін - Сьогодні, 12:28

Как сделать 3d очки своими руками?

 

Дуже довгий час ми насолоджувалися переглядами різних фільмів і серіалів у простому форматі, не додаючи ніяких спецефектів. Але технології не стоять на місці - і зараз складно уявити собі перегляд будь-комедії, мелодрами або мультфільму не використовуючи 3d очок, які зраджують обсяг і більш високу реалістичність всього, що ми бачимо на екранах. Не варто витрачати занадто багато грошей, купуючи окуляри в дорогих магазинах, давайте зробимо 3d окуляри своїми руками!

 

Как сделать 3d очки своими руками?

 


Нам не знадобляться дорогі матеріали і якісь незвичайні технології - найпростіша папір послужить нашим основним матеріалом. Також нам знадобляться маркери двох кольорів: червоного і синього, ножиці і пластик. Увага: папір має бути щільною!
 

Как сделать 3d очки своими руками?


Отже, приступимо:


1. Оправу для окулярів акуратно вирізаємо з цупкого паперу. Окремо з пластику потрібно вирізати 2 фільтра, які потім необхідно зафарбувати в синій і червоний колір.


2. Зараз потрібно бути уважними: червону лінзу вставляємо в ліве око, а синю - у правий. Головне не переплутати, то не отримаєте бажаного ефекту!
Якщо хочете зробити Ваші окуляри більш якісними - пластик можете придбати у спеціальних місцях їх продажу, щоб очки вийшли більш красивими, а перегляд - приємним.
 

Как сделать 3d очки своими руками?


Другий метод створення 3d окулярів є більш незвичайним і дуже цікавим. Для цього використовуємо вже існуючі Ваші сонцезахисні окуляри і все ті ж пластики двох кольорів. Необхідно очок вийняти темні лінзи і вирізати по їх формі заміну з прозорої плівки. Все по тому ж сценарію зафарбовуємо їх поступово в червоний і синій кольори і поступово розміщуємо їх в оправу.

 

Как сделать 3d очки своими руками?

 
Справу зроблено, Ваші 3d окуляри готові! Приємного перегляду.

 

ВІДЕО. Як зробити 3d окуляри своїми руками?


            


Подобається наш сайт? Розкажи друзям!
Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *