Як зробити свисток своїми руками?

Адмін - Сьогодні, 00:07
Как сделать свисток своими руками?

 

Найцінніший подарунок - це подарунок, зроблений своїми руками! Щоб зробити його цікавим, оригінальним, незвичайним Вам знадобиться не так вже багато часу і сил! Головне - це бажання. Якщо у Вас воно є, то ця стаття саме для Вас.


     Свисток - чудовий, незвичайний подарунок, як для будь-якої дитини, так і для кожного дорослого. Завдання не з легких зробити так, що б свисток заробив, засвистів з першого разу. Тут потрібно Ваше терпіння і уважність.

 

Вийде дуже гарна і цікава іграшка, якщо Ви будете робити свисток з дерева! Вона вийде натуральної, природного і живий! Принесе радість і задоволення її власнику. Вибираючи дерево для майбутнього свистка, зазвичай віддають перевагу вербі або липі, так як можна з легкістю очистити прут від шкірки, абсолютно не зіпсувавши його.

 
1. Будьте уважні при виборі майбутньої основи для свистка. Необхідно вибрати гарний прут, товщина якого буде приблизно як палець, близько 12 міліметрів, і зрізати його. Дуже важливо вибрати гілочку з рівною, красивою шкіркою, адже це і є основа майбутнього свистка. Довжина гілочки може бути від 5 до 7 сантиметрів.


2. Після того, як Ви вибрали потрібний прут необхідно обрізати його від всіляких сучків, листя і дрібних гілочок. Необхідно очистити його від цього, прут повинен бути рівним і гладким. Далі слід обрізати край майбутньої заготовки.

 


 
3. Наступний етап необхідно зробити маленький клиноподібний виріз. Його варто робити досить поглибленим. Надріз повинен зачепити деревину. Потрібно зробити таку незвичайну мітку, яка незабаром буде необхідна і допоможе Вашому майбутнього творіння.


4. Наступний крок - кільцевий надріз. Його необхідно зробити в 4 сантиметрах від кінця нашого прута. Слід очищати прут від кори, це можна зробити лише за допомогою глибокого надрізу.


5. Потрібно обстукати прут. Для швидкого і зручного обстучания пруту можна використовувати рукоятку самого звичайного стандартного ножа. Вона легка і проста у використанні.


6. Дуже делікатне завдання - потрібно зняти кору. Злегка прокручуємо її осі. У Вас повинно все обов'язково вийде!


7. Ви ще не забули про незвичайну мітку, яку ми зробили раніше? Ось тепер вона нам і згодилася! Потрібно зняти невеликі заокруглення деревини. Дуже важливо: необхідно надати їй форму смужки.


8. І останній, завершальний етап: потрібно обрізати прут та обрати відповідну для Вас форму свистка.

Свисток готовий! Можна піднести як подарунок будь-якій людині! Він тільки порадує і принесе найяскравіші відчуття!


Как сделать свисток своими руками?

 

ВІДЕО. Як зробити свисток своїми руками?

 


Подобається наш сайт? Розкажи друзям!
Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть два слова, показаних на зображенні: *