Адмін - Сьогодні, 12:40

Как сделать чифир? З початку потрібно відзначити, що чифирем не можна називати будь настояний або міцний чай. Також важливо відзначити, що не всі люди можуть його вживати. Він підходить тільки тим, хто не скаржиться на здоров'я і має налагоджене водне постачання організму.

Адмін - 10-09-2014, 00:32

Как сделать самогон в домашних условиях? Більшість шанувальників міцних напоїв цікавляться, як зробити в домашніх умовах самогон, який за своїми характеристиками і ціною, яка буде відрізнятися в кращу сторону від переважної кількості покупних напоїв.

Адмін - 6-09-2014, 22:42

Как сделать коньяк? Любителі коньяку підтвердять, щоб купити справжній коньяк доведеться суттєво витратитися. До того ж, зробити коньяк в домашніх умовах це ще і дуже захоплююче. Ця стаття розповість Вам, як приготувати домашній коньяк з винограду.

Адмін - 29-08-2014, 13:59

Как сделать пиво?      Смачне домашнє пиво - його просто не зрівняти з тим, що продається на прилавках магазинів. Свіжий, холодний і дуже приємний смак - ось справжнє пиво. Краще всього зробити його своїми руками, але для цього потрібно деякі знання і пристосування. Давайте приступимо до створення кращого пива у світі!

Адмін - 26-08-2014, 08:43

Как сделать ликер? Навіщо витрачати шалені гроші на те, щоб пригостити своїх друзів хорошим спиртним напоєм? Все можна зробити своїми руками, причому це вийде набагато дешевше, і якісніше. Сьогодні, ми будемо робити лікер - спиртний напій з додаванням різного виду прянощів.